YEREL
Giriş Tarihi : 29-06-2021 10:47   Güncelleme : 29-06-2021 10:47

İpek Bilgin Jotun Boya açıldı

İpek Bilgin Jotun Boya işletmesinin açılış töreni gerçekleştirildi.

İpek Bilgin Jotun Boya açıldı

Açılış Töreninde, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Katip Çiçek, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Artvin il Müftüsü Hasan Güneş ,DİSK Genel İş Sendikası Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin , AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Belediye Meclis Üyeleri, kurum müdürleri, STK temsilcileri, Siyasi Parti temsilcileri ve vatandaşlar yer aldı.

İNŞAAT- TASARIM- DEKORASYON -TADİLAT

Açılış töreninde konuşma yapan Jotun Boya Doğu Karadeniz Bölge Satış Sorumlusu Aykut Hacıoğlu, “Deniz Beyle bir araya gelerek inşaat boyaları dediğimiz dekoratif boyalar kısmında hizmet vermeye başladık. Artvin halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İşletmeci Deniz Bilgin, amaçlarının il dışına giden Artvinlileri biraz daha Artvin’e bağlamak ve farklılık yaratmak olduğunu ifade ederek “Vatandaşlarımız evlerini düzmek için il dışına çıkıyorlar bizlerde bunları engellemek için her şeyin kalitelisini seçerek bu şekilde bir showroom açtık” ifadelerine yer verdi.

VİZYONUMUZ

Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak, temeli insana ve doğaya saygılı olmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek, mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak, zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek, mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmek, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerini takip ederek örnek projeler üretmek, yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatlarla konut sahibi olmayı kolaylaştıran yöntemler ile müşterilerimizi konut sahibi yapmak, müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmaktır.

İNŞAAT HİZMETLERİ

Deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

DEKORASYON HİZMETLERİ

İpek Bilgin İnşaat olarak sizin ya da kendi profesyonel ekibimizin yaptığı seçimler ile evlerinize ve ofislerinize büyüleyici bir hava katıyoruz. Sıradan duran evinizi ya da ofisinizi, Sky kalitesi ve tasarımı ile dekore ettikten sonraki farkı herkes hayranlıkla izleyecek. Memnuniyet garantisi verdiğimiz yapılarımız ve malzemelerimiz ile aldığınız hizmetten hiç şikayetçi olmayacaksınız.

Son derece kaliteli ve güzel tasarımlı malzemelerimiz ve ürünlerimiz ile profesyonel ekibimizin gücünün birleşimi ile mükemmel tasarımlar bir telefon uzağınızda. Daha iyi bir yuvada yaşamak, komşularınızı büyülemek, ofisinize gelenlere daha prestijli görünmek için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. İster siz karar verin, isterseniz biz ekibimizle tasarlayalım.