YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2021 17:02   Güncelleme : 29-12-2021 17:02

İYİ PARTİ HEYETİ GÜLEŞ KÖYÜNDE

İYİ PARTİ HEYETİ GÜLEŞ KÖYÜNDE


İYİ Partili iş insanı Nedim Koyuncu, İlçe Başkanı Selçuk Babacan ve beraberlerindeki heyet Ardanuç’ta bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Güleş köyüne giden heyet burada taziye ziyaretinde bulundu.

İYİ Partili iş insanı Nedim Koyuncu, İlçe Başkanı Selçuk Babacan ve beraberlerindeki heyet Ardanuç’ta bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında Güleş köyüne giden heyet burada vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen iş insanı Nedim Koyuncu çay eşliğinde köy halkı ile sohbet etti. Vatandaşların Koyuncuya ilettiği en yoğun talep ise orman kıyımlarıydı.

Bölgede Yaşanan Sorunları Biliyorum”

Nedim Koyuncu Ardanuç’a yabancı olmadığını çok dostunun olduğunu yaylaya giderken sürekli bu yolu kullandığını ifade ederek bölgede yaşanan sorunlara vakıf olduğunu ve iyi bildiğini söyledi.Yaklaşan seçime kadar sürekli sahada olacaklarını belirten Koyuncu, “Buralardan aldığım sorunları partime ve genel merkezimize ileteceğim. Bende sizler gibi Artvin’de iş insanı olarak ayakta kalmaya çalışıyorum” dedi.

“Artvin-Ardanuç-Ardahan Yolu 28 Yıldır Yapılamadı”

Güleş Köyü sakinleriyle sohbet eden İYİ Parti Ardanuç İlçe Başkanı Selçuk Babacan da burada şu ifadelere yer verdi: “Güleş köyü bize yabancı değil misafirperverliklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Partimizin ve Genel Başkanımızın talimatı var sıkılmadık el ve gidilmedik ev kalmayacak diyorlar bugün burdayız ve bundan sonrada geleceğiz. Sıkıntılarımız ortak biliyorsunuz yakın zamanda Genel Başkanımız Artvin programı kapsamında Ardanuç’adagetirdik. Bizi kırmadı kendisine ilçemizin sorunlarını kapsayan dosyayı verdim ve özellikle biliyorsunuz genel başkanımız bu yolu kullanarak Ardahan’a geçti ve şuandada bu yolumuz kapalı nedenide biliyorsunuz 28 yıldır bitmedi bu yol karayolları sorumluluk almadığı için 5 aylığına kapatıldı. Oysaki bu yolda kar çalışması yapılamazmı?Neden acaba işte bu soruların cevabını hepimiz biliyoruz. Bu sorunu çözeceğiz ve Ardanuç’un son nokta olmasından kurtaracağız başka bir şansımız yok. Bunun için gösterdiğim çabayı biliyorsunuz. Sayın Nedim Koyuncu abimizde burda kendisi de 2023 sonrasında bu bölgemize ciddi yatırımlar yapacak çünkü bu bölgede insan istihdamınaihtiyaçvar, işsizlik var ve yatırım yok. Artık yatırıma ve işe ihtiyacımız var kaybedecek zamanımız yok.”