YEREL
Giriş Tarihi : 19-08-2021 11:36   Güncelleme : 19-08-2021 11:39

İyi Parti heyeti Pazar günü Artvin’e gelecek

İyi parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök, İyi Parti heyetinin Pazar günü Artvin’e kafkasör festivaline geleceğini duyurdu.

İyi Parti heyeti Pazar günü Artvin’e gelecek

13 ağustosta İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşme yaptığını ve Artvin’de 40 yıldır gerçekleştirilen Kafkasör Festivaline kendisini davet ettiğini aktaran Akgök, “genel başkanımız yaşanan afetler neticesinde Türkiye’nin yangın yeri olduğunu herhangi bir festivale katılmasının yanlış olacağını söyledi. Fakat temsili olarak Bursa Milletvekili İyi Parti Gurup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs ve Toplum politikaları Başkanı Ünzile Yükselin eşlik edeceği talimatı verdi” dedi.

İyi Parti heyetinin iki gün boyunca Artvin’de olacağını aktaran Akgök, iki günlük programını şöyle açıkladı: “pazar günü teşkilatta heyet ile toplantı yaptıktan sonra kafkasör festivaline katılıp görüşmeler yapacağız. Pazartesi günü belediye başkanlığını, esnafı, Ticaret Odasını Esnaf Sanatkârlar Odasını, muhtarları ziyaret edeceğiz. Daha sonra Yusufeli’ne geçeceğiz orada sorunlar var oradaki esnaf ile görüşeceğiz”

Sel yaraları sarılmaya devam ediyor

İyi parti olarak sellerde zarar gören tüm vatandaşların acısını paylaştıklarını belirten İl Başkanı Akgök, “her ne kadar devletimiz yardım ediyor olsa da bizde önümüzdeki birkaç gün içerisinde yardım kampanyası düzenleyeceğiz. Sinop’a Kastamonu’ya mutlaka yardımlarımızı ileteceğiz. Bugün burada İyi Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol ile yaptığımız toplantıda ana maddemiz sellerden etkilenen illerimize yardım götürmekti. Mutlaka o vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar yardım yapacağız bu görev meselesi. Hepimizin başına gelebilir yarın öbür gün bize de gelebilir onun için vatandaşlarımızın yanında olmalıyız. Ayrıca toplantıda ilçe başkanlarımızın tamamı buradaydı. Belediye başkanımızı ziyaret ettik. Bunun dışında ilçe başkanlarımızın neler yaptıklarını kaç üye sayısına ulaştıklarını, köy mahalle temsilcilerimizle iletişimlerin nasıl olduğunu konuştuk” ifadelerini kullandı.