YEREL
Giriş Tarihi : 27-04-2021 09:50   Güncelleme : 27-04-2021 10:02

KAHRAMAN DERCE’YE ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN ARTVİN SGK İL MÜDÜRÜ KAHRAMAN DERCE’YE ZİYARET

KAHRAMAN DERCE’YE ZİYARET

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı Murat YILMAZ Gazetemize yaptığı açıklamalarda “Artvin SGK il müdürü Kahraman Derece’yi makamında ziyaret ettik. Spor toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Futbol takımımızın son durumu hakkında bilgi verdik.
Müdürümüz ile sohbetimizde, Artvin çoruhspor kulübünün transferleri taraftarın desteği ve yaşanan Pandemi nedeni ile Kulüp olarak yaşadığımız sıkıntılar ile bölgesel Amatör Liginin ne zaman başlaya bileceği hususunda istişarede bulunduk, Kahraman Müdürümüz yılarca Amatörce futbol oynamış ve sporun, sporcunun dostu olan bir büyüğümüz.

Artvin SGK il müdürümüz Kahraman DERECE Beyefendi Bölgesel Amatör Ligine çıkmamız nedeni ile memnuniyetini bizlere iletti Müdürümüz imkanları dahiline her zaman destek olmaya hazır olduğunu ve planlı bir şekilde Artvin ilinin ve Artvin çoruhspor kulübünün geleceği düşünülerek kalıcı tesisler yaparak, diğer taraftan da altyapıda yapacağımız planlı çalışmalar neticesinde önümüzdeki yıllarda çok daha rahat edeceğimizi ve yükseldiğimiz liglerde en asgari maliyetle ve rahatça kala bileceğimizi belirtti. Müdürümüze yaşanan bu sıkıntılı Pandemi sürecinde bizlere zaman ayırdığı ve kabul ettiği için çok teşekkür ederiz” Diye konuştu.

Ayşe ÖZDER