YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2022 12:10   Güncelleme : 15-01-2022 12:10

Kampüse Hoş Geldin Programı Gerçekleştirildi

Kampüse Hoş Geldin Programı Gerçekleştirildi

Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre salonunda, “Kampüse Hoş geldin” Söyleşisi ile “Kopa” müzik grubunun sahne aldığı etkinlik gerçekleştirildi.

Yazar Abdurrahman Uzun’un gerçekleştirdiği söyleşi ile başlayan etkinlik, Kopa Müzik Grubu Burak Yanbak ve Şenol Sönmez’in sahne alması ile devam etti.

Programa Ak Parti il Başkanı Fatih Tahtalı da katıldı. Program sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tahtalı, şu ifadeleri kullandı: “Ülke genelinde bilgisi ve hitabetinin kuvveti ile insanları gerçeğe uyandıran doğru bildiğini en doğru zamanda ve mekân ayrımı yapmadan her yere taşımaya çalışan Abdurrahman Uzun'un seyrine doyulmaz programında salonu hınca hınç dolduran kalabalıkla beraberdik. Gençlik bizim bir yere varılacaksa, memleketimizin gençleriyle varacağımızı biliyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Programın düzenlenmesinde Gençlik Kolları Başkanımız Doğukan İslamoğlu ve yönetimine, ÜNİAK Başkanımız Bayram Ünlü ve ekibine teşekkür ediyorum”

Programın organize edilmesine katkı sağlayan AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu sosyal medya hesabı üzerinden etkinlik sonrasında yaptığı paylaşımda “Salonlara sığmayan kıymetli genç kardeşlerimiz ile Abdurrahman Uzun söyleşisi ile başlayan Karadeniz müziğinin duayenleri kıymetli sanatçılarımız Kopa ile devam eden programımızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. 2023 Hedeflerimize Giderken Bizlerin patlatmaktan bıktığı bir o kadar da gurur duyduğu ama zillet ittifakının sürekli şişirdiği o balonu Tekrar Patlatıyoruz! Hedefimiz 2023, Hedefimiz 2053! Hamd Olsun!” ifadelerini kullandı.