YEREL
Giriş Tarihi : 07-06-2022 12:41

KGK Medya Paneli Düzenleyecek

KGK Medya Paneli Düzenleyecek

Küresel Gazeteciler Konseyi Artvin’de ‘Medya Paneli’ düzenleyecek.

Medya buluşması kapsamında Artvin'e gelen uluslararası, yaygın medya ve yerel medya temsilcisi program çerçevesinde Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit kongre merkezinde panel düzenleyecek.

Küresel Gazeteciler Konseyi bünyesinde Artvin valiliği, ArtvinÇoruh Üniversitesi, Batum Başkonsolosluğu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası, Batum DEİK ve Artvin MÜSİAD paydaşları ile beraber Artvin’deyapılması planlanan medya buluşması 8-12Hazirantarihleri arasında gerçekleşecek.

3 Günlük Artvin programının ardındanBatum'da Gürcü ve Türk gazetecilerin medya buluşması gerçekleşecek. 10 Haziran Cuma günü saat 17.30’da Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür merkezinde Medya Paneli kapsamında konuşmacı olarak Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim,Prof.Dr.Levent Eraslan,Av Atilla Diler, Prof. Dr. Özgür Eminağaoğlu katılacak. Medya Panelinde Medyanın toplum üzerindeki etkisi, Sosyal medya ve dijital medyanın günümüzdeki faktörleri ve rolleri, Küreselleşme ve medya ve Artvin Çoruh Üniversitesi Tıbbı Aromatik Bitkiler İhtisaslaşma Projeleri konuları konuşulacak.Geniş kapsamlı yapılan programı organize eden

Küresel gazeteciler konseyi Artvin İl temsilcisi Aydın Tatar, yaptığı duyuruda, “program kapsamında dışardan gelen uluslararası yaygın medya ve yerel medyanın yanısıraArtvin'de görev yapan yerel ve yaygın medya temsilcileri üniversite öğrencileri ve tüm halkın katılımı bekleniyor. Ayrıca Artvin’defaaliyet gösteren Gazeteciler Cemiyeti ve Faal Gazeteciler Derneği başkanları ve üyeleri katılım sağlayacak.Özellikle gençlerimizin ve medya ile ilgisi olan herkesin mutlaka katılım sağlaması gereken bir panel olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

Haberin Galerisi : KGK Medya Paneli Düzenleyecek
Gündem ArtvinGündem Artvin