YEREL
Giriş Tarihi : 04-09-2021 10:45   Güncelleme : 04-09-2021 10:46

Korkusuz Taksici

Şavşat'ta Taksi Şoförlüğü Yapan Gürsel Demir Ayı ile Selfie Çekip Sosyal Medya Hesabında Yayınladı.

Korkusuz Taksici

Şavşat  merkezinde taksi şoförlüğü yapan Gürsel Demir  Şavşat’ta Sahara Milli Parkında karşılaştığı ayı ile selfie çekip sosyal medya hesabında yayınladı.

Bölgede bir köye yolcu bırakan taksi şoförü Gürsel Demir dönüş yolunda Sahara Milli parkında ayıyı görünce taksiden inip selfie çekti. Yaklaşık 5-6 metre mesafeden ko kusuzca çekilen selfie yürekleri ağıza getirdi.

Nefesleri kesen görüntüleri saniye saniye cep telefonuna kaydeden Demir, “İkindi zamanıydı. Bölgede bir köye yolcu bıraktım. Dönüş yolumuz bu festival alanından geçmekteydi. Herkesin piknik yapmak için geldiği bu alanda ayıyı gördüm. Aracımdan indim. Ayıda beni gördü. Zaten çevredede çok sayıda kişi piknik yapıyordu. Bu saatte bu kadar kişinin olduğu yere bu ayının gelmesi dikkatimi çekti. Aracımı yakın bir yerde bıraktım. Ben inince ayının kaçabileceğini düşündüm. Ayıya doğru yaklaşınca ayının rahat tavırları dikkatimi çekti. Saldırgan bir tavrı olmayacağını sezdim. Çünkü ben ona doğru yaklaşınca sanırım insanlara çok alışmış olsa gerek ki hiç bir rahatsızlık duymadı. Her ne kadar saldırgan bir tavır içerisinde olmasa da insanın içinde bir ürperti oluşuyor. Kimsenin böyle yapmasını istemem. Ayı kaçmayınca bende cep telefonumu çıkarıp hem selfie yaptım hem de görüntü kaydettim. Görüntüleri sosyal medya da paylaşınca büyük bir izlenme oranı ve yorum geldi” ifadelerine yer verdi.