YEREL
Giriş Tarihi : 15-07-2021 10:20   Güncelleme : 15-07-2021 10:20

Kurtuluş Artvin’de

Ustaların Ustası Merkezde çalışmalara başladı.

Kurtuluş Artvin’de

Nişancı Apartmanında başlanılan doğalgaz çalışmalarında yer alan Kurtuluş usta çalışmalarda son noktayı tamamladı. Usta Kurtuluş çalışmalar sonrası yaptığı açıklamalarda önemli konulara yer verdi.

Kurtuluş, “Merkezde yapılan çalışmalarda Üçel Mühendislik adına yapılan çalışmanın sonucu temiz iş çıkardığımızı düşünüyorum. İş bitimi sonrası etrafı ilk olduğu gibi titizlik ile temizlemek işimizin en güzel kısmı oluyor genellikle çünkü bu meslekte yapılan iş ve işin sonucu sizin hayatınızı yönlendiren bir konu halini alıyor. İyi bir usta temizliği kadar iyi bir ustadır kesinlikle bir evin içerisinde ya da dışarısında yapılan çalışmalarda etrafın temizliğine önem gösteririm. Evet, işimiz bir yerleri delmek ve kırmak olsa da bir o kadarda bu bizim sorumluluğumuzdadır çünkü orayı o halde bırakıp bırakmamak bizim elimizdedir. İzmir’den ve İstanbul’dan sonra Artvin’de çalışmak için gelmek bu yaz dönemleri için özellikle çok güzel bir değişiklik oldu benim içinde bundaki en büyük sebep ise Artvin’in temiz ve de güzel doğası beni kendisine çekiyor olmasıydı ” diye konuştu.

Apartman sahibi ve sakinlerinden olan Mehmet Nişancı ise doğalgaza yönelik şu açıklamaları yaptı.

Nişancı, “ öncelikle ustamızın yaptığı işçilik bizleri şaşırttı sonrasında ise doğalgazın bizim apartmanımızda yer alması da hem sevindiren bir haber hem de bambaşka bir deneyim olması sonucu ayrı bir mutluluk hissi olduğunu söyleyebilirim. Bence doğalgazı olmayan ev Artvin’de kalmamalı kesinlikle konforun ve refahın yüksek olduğu bir kullanım aracı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yılla oranla vurduğumuz zaman kışın harcanan miktarın yaz aylarında geri dönüşüm olarak bize yansımasını da söylemem mümkündür. Çünkü sobaya harcanan zahmet ve de zaman özellikle kömüre yapılan harcamalar cebimize ne yazık ki yaz aylarında girmiyor fakat yazın anında sıcak su ihtiyacı, ısınmaya yönelik ihtiyacımız olmadığı için kışa hazırlık yapmaya yönelik bir çalışma, zahmet gerektirmiyor ” dedi.