YEREL
Giriş Tarihi : 10-06-2021 15:22   Güncelleme : 10-06-2021 15:22

LGS BAŞARISI ARTIYOR

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar Arhavi Atatürk Ortaokulu ziyaret ederek Liselere Geçiş Sınavında yapılan ilk değerlendirmelere göre yüksek başarıya imza atan okul idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

LGS BAŞARISI ARTIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, İlçe Şube Müdürleri ve okul idarecileri tarafından okul bahçesinde karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, yüz yüze eğitim yapılan sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Acar öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında; kitap okumanın, duygusal, sosyal, bilişsel ve akademik gelişim üzerindeki etkisi hakkında bilgiler vererek öğrencilerimize yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Devamında okul idareci ve öğretmenleri ile toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yapılan ilk değerlendirmeler neticesinde Arhavi Atatürk Ortaokulunun LGS’de yüksek başarı gösterdiğini belirterek bu süreçte öğrencilerin başarılarını arttırmak için özveri ile çalışan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Acar, öğretmenlerle ayrı ayrı sohbet ederek branş bazında yaptıkları çalışmaları dinledi. Okulda yürütülen eğitim çalışmalarını değerlendiren Acar, sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.