YEREL
Giriş Tarihi : 22-04-2022 11:18   Güncelleme : 22-04-2022 11:18

“LİG HENÜZ BİTMEDİ”

“LİG HENÜZ BİTMEDİ”

Arhavi spor Kulüp başkanı Yusuf Fitoz, eski başkan Yücel Satıral’ın açıklamalarına cevap verdi. Biz buradayız diyen başkan Yusuf Fitoz,Arhavispor’un 65 yıllık tarihinde ilk kez ligi 1.sırada tamamladığını söyledi.

BaşkanYusuf Fitoz “Abi, öncelikle Eleştiri oklarını Burak Elmastan bana çevirmiş olman aslında gurur verici

Benim 1.5 aylık başkanlığımın tablosu bu. 1.5 ay gibi kısa bir sürede bayrağı devrettiğin kişiyi bu denli eleştirmen de üzücü ve manidar. Arhavi spor 65 yıllık tarihinde ilk kez ligi 1.sırada tamamladı ve şampiyonluk maçına çıktı. Talihsiz sonuçlanması herkes için acı. Keşke Çoruh’la oynadığımız Bal’da kalacak olanı belirleyen maça değil de şampiyonluk maçınıza gelseydin. O noktayı sen bile hayal etmemiştin demek ki. Ayrıca sen sana altın tepsiyle sunulmuş olan 3.lig sezonunu yönetememiş ve ligden düşürmüş bir başkansın. Üstelik yönetirken Etrafında seni destekleyerek finanse eden 3 arkadaşın olmasına rağmen. Benim tek başıma olduğumu anlamam ise pahalıya patladı. Gereken tüm resmi açıklamalar kurumsal olarak yapılacak elbette. Lig henüz bitmedi. Biz buradayız” dedi.

Peki, Eski Başkan Yücel Satıral’ın ne demişti?

Eski Başkan Yücel Satıral’ın  “6 yıl gecemizi gündüzümüzü maddi manevi her şeyimizi vererek her yıl yarışmacı kadro kurup bir marka değeri yaratmaya çalıştığımız kulübümüz tekrardan yok olmaya doğru gidiyor. şampiyonluk için çıktığımız play-off maçında şampiyonluğu isteyecek hiçbir ortam ve şartlar yaratılmamış olması sezon içerisinde eksik olan kadromuza rağmen her iki maçımızdada berabere kaldığımız takıma karşı 3-0 gibi mağlubiyet kaçınılmaz olmuştur.27 Nisan Çarşamba günü saat 12 de Artvin'de Borçka spor kulübü ile playout maçına çıkacak olan takımımız şuana kadar toplanmamış olması da düşündürücüdür. Orda emek var milletin hakkı var düştün mü kalkamazsın 6 yıl aslanlar gibi taşıdık 2 ay taşıyamadınız bizi 10 a çarpıp 2 ye katlayanlar.”

Sariye TOPALOĞLU