YEREL
Giriş Tarihi : 20-04-2021 11:20   Güncelleme : 20-04-2021 11:22

MHP Artvin İl Teşkilatlarından Şehitlik Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç beraberindeki parti mensuplarıyla birlikte kentte bazı şehit mezarlarını ziyaret etti.

MHP Artvin İl Teşkilatlarından Şehitlik Ziyareti

Kılınç’a bu ziyaretlerinde, MHP Merkez İlçe Başkanım Okan Alkan ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demir, MHP Yusufeli İlçe Başkanı Hüseyin Çakaloğlu, Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanı Ogün Erdem, Yusufeli Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ensar Keskin ve bazı partilere eşlik etti.

Yusufeli’nde 15 Temmuz Şehidi ile Ülkücü Şehit Kabri Başında Anıldı

MHP heyeti ilk olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Dursun Acar’ın Yusufeli Küplüce Kötündeki mezarını ziyaret ederek dua etti.

Heyet daha sonra şehidin köydeki evini ziyaret ederek burada Şehidin Babası Nebi Acar ve Annesi Fatma Acar ile bir süre görüştü.

Kılınç başkanlığındaki MHP heyeti daha sonra mezarı Yusufeli İlçesinde bulunan ülkücü Şehit İbrahim Yaralı’nın kabrini ziyaret ederek kuran kerim okuyarak dua etti.

Ormanlı Köyündeki Şehit Ailesine Ziyaret

MHP heyeti Yusufeli’ndeki ziyaretlerinin ardından Şemdinli’de 1995 yılında uzman çavuş olarak görev yaparken şehit düşen Davut Baydar’ın Artvin Merkeze bağlı ormanlı köyündeki kabrini ziyaret ederek Kuranı Kerim okuyarak dua etti.

Kabir ziyareti sonrası heyet şehidin ailesini ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Temel Okur