YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2022 10:59   Güncelleme : 15-06-2022 10:59

MHP İlçelerde Program Düzenledi

MHP İlçelerde Program Düzenledi

Anlatma ve Aydınlatma Programı gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi Adım Adım 2023 İlçe Anlatma ve Aydınlatma Programı gerçekleştirildi.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MYK Üyesi İdris Aydın ve MYK ÜyesiAdem Yurdagül’ün katılımlarıyla gerçekleşen programa Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, MHP İlçe Başkanı Okan Alkan, Ülkü Ocakları başkanı Ogün Erdem, parti mensupları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

İl Başkanı Serdar Kılınç Adım Adım 2023' ün önemine değinerek katılanlara teşekkür konuşmasının ardından programa geçildi.

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki ŞİMŞEK yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

''Cumhur ittifakı olarak açık ve alenen bir ortaklık yaptık ve ortaklarımız ile beraber milletimizin huzuruna çıktık. Milliyetçi hareket partisi, Ak Parti, Büyük Birlik Partisi alnımızın akıyla karşınıza çıkıyoruz. Bugün Karşımızda kimler var CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin yanı sıra, ittifak dışından Deva Partisi ve Gelecek Partisi. Bunlar belediye seçimlerinde yaptıkları gibi gizli kapaklı ortaklıklarla çıkmak istiyorlar. Gelsinler Arhavi'ye desinler ki Biz CHP, İyi Parti ve Hdp olarak beraber seçime giriyoruz ve Arhavililerden destek istiyoruz. Fakat böyle gelemezler, böyle karşınıza çıkamazlar çünkü böyle kafaları karıştırır. Ben size soruyorum Ahmet Davutoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun ortak hangi yönü var? Bunları hangi güç birleştiriyor? Sayın Babacan'ın bunlarla hangi ortak yönü var? Sayın Temel Karamollaoğlu bunlarla neyi paylaşıyor nasıl bir talimat bunları bir araya getiriyor? Dün bizimle beraber olup genel başkanımızı eleştirip yanımızdan ayrılan iyi partideki Meral Akşener'in bunlarla ne alakası var ortak hangi yönleri var?  Bugün 6 tane parti birleşmiş bir tane sol partiyi iktidar yapmaya çalışıyor. İmamoğlu ne yapıyor belediyenin parasıyla Karadeniz turu yapıyor, 200 araba 3- 5 otobüs geziyor belediye başkanlığıyla alakası yok. Belediye başkanlığı falan da yaptığı yok. Allah’ın izniyle cumhur ittifakını zafere taşıyacağız."