YEREL
Giriş Tarihi : 05-04-2021 13:38   Güncelleme : 05-04-2021 13:38

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI HEDİYE

“Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden” projesi kapsamında öğrenciler ve aileleri tarafından üretilen battaniyeler gerçekleştirilen ziyaretle Murgul Huzurevi’nde yaşayan büyüklerimize hediye edildi.

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI HEDİYE

Salgın döneminde yaşlı bakım evlerinde yaşayan büyüklerimizin kendilerini yalnız hissetmemeleri, öğrencilerin büyüklerine karşı olan sevgi ve saygılarını korumaları, büyüklerin de çocuklara olan sevgilerini masallar aracılığı ile aktarmaları sağlamak amacıyla başlatılan “Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden” eTwinning projesi kapsamında üretilen battaniyeler Murgul Kaymakamı Kemal Balaban, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Bçvş. Erol Erkorkmaz, İlçe Emniyet Amiri Serkan Köleoğlu ve İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın gerçekleştirdiği ziyaret ile Murgul Huzurevi’nde yaşayan büyüklerimize hediye edildi.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş, proje kurucusu Ardanuç Anaokulu Müdürü Eğlem GÜVEN ve proje öğretmeni Merkez Zübeyde Hanım Anaokulu Öğretmeni Hülya Altun katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü