YEREL
Giriş Tarihi : 30-07-2021 10:18   Güncelleme : 30-07-2021 10:21

Motosiklet Spor Kulübünden anlamlı davranış

Artvin Motosiklet Spor Kulübü Arhavi ilçesinde Kurban bayramının ikinci günü meydana gelen sel felaketinde mağdur olan vatandaşlara destek oldu.

Motosiklet Spor Kulübünden anlamlı davranış

Artvin Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Hüseyin İnce; “Allah’ım herkesin niyetini kabul eylesin. Rabbim bir daha böyle kötü günler böyle felaketler yaşatmasın” dedi.

Artvin Motosiklet Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada; Geçtiğimiz günlerde Artvin/ Arhavi ilçesinde yaşanan malum sel felaketi sonucunda ortaya çıkan mağduriyeti gidermek adına Artvin Motosiklet Spor kulübü olarak kulüp üyeleri arasında bağış toplayarak bu bağışla Artvin yerel esnafından alışveriş yaparak temizlik malzemesi temin ederek Arhavi bölgesine getirdik. Cumalepe motosiklet kulübü Ünal uyanık, Avni Gülşen, Tamer Gülşen ve diğer üyelerle birlikte selde mağduriyet yaşayan zemin katlarda bulunan vatandaşlara temizlik malzemelerini dağıttık ve yaralarına derman olmaya çalıştık.

Allah’ım herkesin niyetini kabul eylesin. Rabbim bir daha böyle kötü günler böyle felaketler yaşatmasın” ifadeleri yer aldı.