YEREL
Giriş Tarihi : 31-07-2021 10:09   Güncelleme : 31-07-2021 10:09

Motosiklet Spor Kulübü’nden Nafız Top’a ziyaret

Artvin Motosiklet Spor Kulübü yeni başkanı Hüseyin ince ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Trafik Şube Müdürü Nafız Top’u ziyaret etti.

Motosiklet Spor Kulübü’nden Nafız Top’a ziyaret

Trafik Şube Müdürü’ne yapılan ziyarette motorcuların kask kullanımı ve trafikte motosiklet farkındalığı konularına ilişkin sohbet gerçekleşti.

Artvin Motosiklet Kulübü ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Artvin Motosiklet Spor Kulübü yönetim kurulu olarak bugün trafik şube müdürümüz NAFIZ TOP beyi ziyaret ettik. Kask kullanımı trafikte motosiklet farkındalığı ve son zamanlarda artan kuryecilik faaliyetinin doğurduğu olumsuz sonuçlar hakkında sohbet ettik makamında bizlere zaman ayırdığı, güler yüzlü ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz. Hep birlikte trafikte motosiklet kullanımı farkındalığını arttırmak için var gücüyle çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

Artvin Motosiklet Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun Trafik Şube Müdürü Nafız Top’a yaptığı ziyarette kask kullanımı, trafikte motosiklet farkındalığı ve son zamanlarda artan kuryecilik faaliyetinin doğurduğu olumsuz sonuçlar konuları hakkında sohbet gerçekleşti. Sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret son buldu.