YEREL
Giriş Tarihi : 20-05-2021 11:08   Güncelleme : 20-05-2021 11:08

Motosiklet ve Spor Kulübü’nden 19 Mayıs Kutlaması

Artvin Motosiklet Spor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin İnce 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle herkesin bayramını kutladı.

Motosiklet ve Spor Kulübü’nden 19 Mayıs Kutlaması

Artvin Motosiklet Spor Kulübü 19 Mayıs Bayramı’nı kutlama amaçlı Artvin köprübaşı mevkiinden başlayarak şehir turundan sonra Atatepe’de çekilen hatıra fotoğrafı çekildikten sonra program son buldu. 

İnce, “koronasız ve sevdiklerimizle kucaklaşabileceğimiz bayramlara en kısa sürede kavuşmak dileğiyle herkesin bayramını kutluyorum” dedi. 

İnce 19 Mayıs Atatürk Anma Gençlik ve Spor Bayramı için yayınladığı mesajda; “Artvin Motosiklet Spor Kulübü Derneği olarak günün anlamını ve önemini taşıyan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için tüm motosiklet tutkunu dostlarımızla birleşerek köprü başında polis noktasından başlayarak şehir turu atılarak dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu güzide Artvin’imizde bulunan Atatepe’ye çıkarak sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek hatıra fotoğrafı çektirdik. Organizasyonda emeği geçen ve katılım sağlayan tüm gönüldaşlarımıza yürekten teşekkürlerimizi sunuyorum. Artvin Motosiklet Spor Kulübü olarak Türkiye Cumhuriyetimizin öncü kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Bağımsızlık kayıtsız şartsız milletindir diyerek daha güzel sosyal mesafesiz Koronasız sevdiklerimizle aramıza bir mesafe koymadan kucaklaşabildiğimiz nice güzel bayramlar temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.