YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2021 17:03   Güncelleme : 29-12-2021 17:03

Nedim Koyuncu İyi Parti Gençlerle Buluştu

Nedim Koyuncu İyi Parti Gençlerle Buluştu

İş insanı Nedim Koyuncu İYİ Parti Ardanuç gençlik kolları başkanlığı tarafından organize edilen “Ardanuç iyi gençliği çayda buluşuyor” programının misafiri oldu.

İyi partinin genel merkez tarafından başlatmış olduğu millet bizi çağırıyor Programı kapsamında yoğun bir çalışma sürdüren yakın zamanda İYİ Partiye katılan iş insanı Nedim Koyuncu, İYİ Parti Ardanuç ilçe Başkanlığı ve İYİ Parti Ardanuç gençlik kolları başkanlığı tarafından organize edilen ‘Ardanuç iyi gençliği çayda buluşuyor’ programının misafiri olarak katıldı.

Program kapsamında Ardanuç evinde bir araya gelen İYİ Parti Ardanuç gençlik kolları çay sohbetine İYİ Parti Ardanuç ilçe Başkanı Selçuk Babacan, İYİ Parti Ardanuç Gençlik kolları Başkanı Burak Odabaş katılırken; Gençlerle çay sohbetine katılan Nedim Koyuncu yoğun ilgiyle karşılandı.

Gençlik kolları başkanı Burak Odabaşprograma katılan ilçe başkanı Selçuk Babacana, Nedim Koyuncuya ve gençlere yoğun kar yağışına rağmen katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Selçuk Babacan, geceyi organize eden gençlik kolları başkanına ve gençlik kollarına teşekkür ederek, “yoğunprogramına rağmen davetimizi kırmayan Nedim Koyuncu abimize ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

“İyi Parti Kadrolarıyla İktidara Hazırdır; Umudumuzu Kaybetmeyelim”

Babacan, “Zor zamanlardan geçiyoruz, çok sıkıntılı günlerdeyiz. Ekonomik olarak ülkede yaşanan sıkıntı tüm hayatımızı etkiler oldu. Bu çöküş doğrusu umutsuzluk yaratsada İyi parti olarak ülkemizde umut olarak her gün dahada büyümektedir. Millet ittifakının bir parçası olarak iyi parti tümden başta ekonomi kadrolarıyla bu bataklıktan çıkacak kadrolara sahip” diye konuştu.

Çay programında gençlere seslenen Nedim Koyuncu “Yaşanılan ekonomik krizi aşmalıyız doğrusunu isterseniz biz bu ekonomik krizi aşarsak biz fazlasıyla oy alamayabiliriz olsun yeterki bu krizi aşalım.Ama görüyoruz ki iktidarın bu krizi aşabilecek uzun vadede bir programıyok çünkü geldiğimiz nokta bunu gösteriyor. Seçime gideceğiz büyük bir ihtimalle iktidarın ortağı olacağız neden biliyor musunuz çünkü seçmen cebindeki paraya bakacak vemaalesefbu ülkenin yüzde yirmi beşi açlık sınırının altında yaşıyor. Arkadaşlar bende sizin gibiyim şu anki şu krizden çıkalım hep birlikte iktidarın ortağı olalım işte Ozaman canla başla bizde bu krizden çıkmaya çalışacağız. Bizim derdimiz adaletli olmak, fakir fukaraya yardımcı olmak. Toplanan vergileri adaletli dağıtmak. Fakirden alıp zengine vermek değil. Esasenyüzde seksen fakire vereceksin, zengin zaten alıyor, alacağınıasıl olan fakire vermektir.Bugün açık artıyor, yoksulluk artıyor kardeşim düzeltin a düzeltirseniz size oy verelim. Allah aşkına 20 yıldır düzeltemediniz ve geldiğimiz nokta ortada. Bu uygulanan programının sonucunu üç dört aya göreceğiz, bekliyoruzinanın gençler umutlu olalım. Bende sizler gibi partime ve ittifaka veAllah’ıma sonrada sizlere güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Sariye TOPALOĞLU