YEREL
Giriş Tarihi : 29-04-2022 10:18   Güncelleme : 29-04-2022 10:18

Öğretmenler ile İftarda Buluştu

Öğretmenler ile İftarda Buluştu

Arhavi İlçe Milli Eğitim müdürlüğünce Büyükoğlu Düğün Salonunda ilçede görev yapan okul yöneticileri ve öğretmenlerin geniş katılımı ile iftar programı gerçekleştirildi.

Arhavi İlçe Milli Eğitim müdürlüğünce Büyükoğlu Düğün Salonunda ilçede görev yapan okul yöneticileri ve öğretmenlerin geniş katılımı ile iftar programı gerçekleştirildi. İftar Programına Arhavi İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Şerif Olcaş, Garnizon Komutanı Murat Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, İlçe Müftüsü Yusuf Çakır, İlçe Milli Eğitim Çalışanları, Okul Yöneticileri ve Öğretmenler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş iftar programına katılan İlçe protokolüne, iftar programına katkı sunan Arhavi İlçe esnafına ve Arhavi Sanayi ve Ticaret Odasına, okul yöneticilerine teşekkür etti. Katılımcıların Kadir gecesini tebrik ederek konuşmasını tamamladı. Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Pansiyonu mutfağında pişirilen iftar menüsü katılımcılara ikram edildi. Program İlçe Müftüsü Yusuf Çakır'ın iftar duası ile sona erdi.

Arhavi İlçe Milli Eğitim müdürlüğünün resmi sayfasından yapılan değerlemede şu ifadelere yer verildi: “İftar programına katılan İlçe Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş ve İlçe Protokolüne organizasyonu gerçekleştiren Orhan Yücel MTAL idareci, öğretmen, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri ve Büro Yönetimi Bölüm öğrencilerine, İkramların hazırlanması ve dağıtımını sağlayan Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi idareci ve Pansiyon çalışanlarımıza, İlçemizde görev yapan Hüseyin Gürkan Lisesi, Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi ve Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesinde görevli aşçılarımıza, okullarımızda görevli temizlik görevlilerimize, tüm okul yöneticilerimize, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odasına, Arhavi Esnafına ve İş İnsanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.”