YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2021 11:40   Güncelleme : 15-06-2021 11:42

Oktoo hizmete açıldı

Genç girişimci Alper Bülbül ve Tayfun Yapar tarafından kahve çeşitleri üzerine hizmete açılan oktoo işletmesinin açılış töreni gerçekleştirildi.

Oktoo hizmete açıldı

Açılış törenine, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Hakkı Seyhan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, SOL Parti İl Başkanı Sercan Dede, İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, DİSK/Genel İş Sendikası Şube Başkanı Selim Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan, Belediye Meclis Üyeleri ve STK Temsilcileri katıldı.

Açılış töreninde Belediye Başkanı Demirhan Elçin konuşma yaptı. Elçin konuşmasında, “Artvin’imize yeni bir mekân ve yeni bir hizmet alanı kazandırarak çok farklı bir mekân yaptılar ve kararlı bir şekilde çok güzel bir yer inşa ettiler. Bu mekân Artvin’in markası olacak. Bu tür işyerlerinin artmasında vatandaşlarımıza hizmet verme açısından çok faydalı bir iştir. Mekânın ismine oktoo koymuşlar, oktoo Latincede 8 demekmiş. Artvin 08 anlamına geliyor. Bugüne kadar işletmeleri için yapmış oldukları emeklerinin karşılığını almalarını ve kazançlarının bol ve bereketli olmasını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

İşletme ortaklarından Alper Bülbül, “Konsept değişikliğine gidip Artvin’de olmayan farklı bir mekân yaratmaya çalıştığını ifade ederek, “Mekanımızın ismini de oktoo koyduk, oktoo Latincede 8 demektir. İlimizin plakası anlamına geliyor” dedi.