YEREL
Giriş Tarihi : 25-11-2021 12:47   Güncelleme : 25-11-2021 12:47

Okul Aile Birliği Yönetiminden “Öğretmenlere” 24 Kasım Günü Ziyareti

Okul Aile Birliği Yönetiminden “Öğretmenlere” 24 Kasım Günü Ziyareti

Artvin Sosyal Bilimler Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla öğretmenleri ziyaret ederek günlerini kutladı ve karanfil takdim etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda öğretmenlere bir süre sohbet eden Başkan Alkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, öğretmenliğin zor, meşakkatli ve sabır isteyen bir meslek olduğunu söyledi.

Öğretmenlerin kutsal ve mesuliyeti yüksek bir görevi ifa ettiklerini belirten Alkan, “Çocuklarımızın gelişiminde ve yarınlara hazırlanmasında aileler ile birlikte öğretmenlere çok büyük ve önemli görevler düşmektedir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Evlatlarımızın eğitimi için yılmadan, yorulmadan, fedakarca çalışan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar diliyorum.” dedi.

Artvin Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Bülent Süner ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, yönetim kuruluna öğretmenler adına teşekkür etti. 

Ziyarette, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Semra Tahmaz, Leyla Koçak, Filiz Gül, Semiha Leventoğlu ile Bayram Sarayoğlu da hazır bulundu.

Ziyaret günün ansına çektirilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Sariye TOPALOĞLU