YEREL
Giriş Tarihi : 06-06-2022 14:12   Güncelleme : 06-06-2022 14:12

Op. Dr. Volkan Soysal Başhekimliğe Atandı

Op. Dr. Volkan Soysal Başhekimliğe Atandı

Artvin Devlet Hastanesi Başhekimlik Görevine Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal Atandı

Artvin Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine, kentte 6 yıldır Genel Cerrahi Uzmanlığı görevini yürüten Op. Dr. Volkan Soysal atandı.

1986 ve 1989 yılları arasında Artvin Devlet Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Feridun Fikret Soysal’ın oğlu olan Op. Dr. Volkan Soysal, bir zamanlar babasının çalıştığı hastaneye başhekim olarak atanmanın gururunu yaşadığını dile getirerek, “Çocukluğum ile birlikte toplam 11 yıl yaşadığım Artvin halkına hizmet etmekten çok mutluyum bunun yanında kardeşimin doğduğu, çocuğumun doğduğu ve babamın daha önceden çalıştığı hastaneye başhekim olarak atanmış olmanın da gururunu yaşıyorum” dedi.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Volkan Soysal, 2001 yılında TrabzonYunus Emre Anadolu Lisesinden mezun oldu.AynıYıl Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine başladı ve 2009 yılında mezun oldu.İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Asistanı olarak çalıştı. 2015 yılından beri ArtvinDevlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapanOp. Dr. Volkan Soysal evli ve 1 çocuk babası.

“Gündem Artvin Gazetesi olarak yıllardır Artvin halkına hizmet veren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal’a başhekimlik görevinde başarılar diliyoruz.”

HATİCE DİLER