YEREL
Giriş Tarihi : 07-01-2022 10:49   Güncelleme : 07-01-2022 10:49

Orman Bölge İş Makinesi Operatörleri İle Toplantı Yaptı

Orman Bölge İş Makinesi Operatörleri İle Toplantı Yaptı

Artvin Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, Artvin Bölge Müdürü Yardımcısı Nacettin Doğan, İlgili Şube Müdürleri, Öz Orman İş Sendikası Artvin Şube Başkanı Süleyman Şeyhoğlu ve İş makinası operatörleri ile toplantı yaptı.

Artvin Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, iş makinası operatörleri ile yaptığı toplantıda operatörlerin iş ile ilgili sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

Artvin Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan Özkaya Devletin kaynaklarını verimli ve en iyi şekilde kullanan personelin gerçek vatansever olduğunu belirterek İş Makinalarının ormancılık çalışmalarındaki önemine vurgu yaptı.

2021 yılında özverili ve verimli çalışmaları için teşekkür etti. Daha iyi olabilmek için gerekli her türlü tedbiri alacaklarını belirterek makina bakımlarını zamanında yapılmasını bu konuda hassas ve dikkatli davranılmasını istedi.

Ayrıca 2021 yılında Antalya da çıkan yangından sonra, Antalya ya görevlendirilen operatörlerin oradaki verimli çalışmalarından güzel dönüşler alındığını belirtti. Artvin Orman Bölge Müdürlüğünü iyi bir şekilde temsil ettikleri için ayrıca teşekkür etti. 2022 yılının da birlik ve beraberlik ruhu içerisinde kazasız belasız geçmesi temennisinde bulundu.

Orman Bölge Müdürlüğü