YEREL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 10:00   Güncelleme : 03-07-2021 10:02

Özel Çocuğumuz Ahmet Altun destek bekliyor

Ahmet Altun’un ailesi, engelli çocuklarının Antalya’da tedavi görmesi gerektiğini bunun için hayırseverlerden destek beklediklerini söyledi.

Özel Çocuğumuz Ahmet Altun destek bekliyor

Bedensel engelli Ahmet Altun uzun zamandır çektiği böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyaliz hastası olma noktasına gelmiş olup Artvin Devlet Hastanesi’nde tedavi altında olduğu bilgisine ulaşıldı.

Ahmet Altun’un abisi Murat Altun; “Artvin’de yaşayan çok özel çocuğumuz bedensel engelli Ahmet Altun yıllardır çektiğin böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyaliz hastası olma noktasına gelmiştir. Onur şuan Artvin Devlet Hastanesi de tedavi altındadır. Onurumuzun tedavisi için acil Antalya’ya gitmesi gerek. Organ nakli için. Onur’un uzun soluklu tedavi görmesi için maddi desteğinize ihtiyacı var. Bu nedenle hayırseverlerin yardımını bekliyoruz. Ahmet Onur Altun’un yaşama tutunma mücadelesine destek istiyorum. Yardımlarınız için; 280-Artvin TR05 0005 9028 0013 0280 0088 15

 Ahmet Onur Altun Artvin Şekerbank Merkez Şubesi

Kardeşim Artvin’in özel çocuklarından Ahmet Altun için acil şifalar diliyor, sağlığına en kısa zamanda sizin desteklerinize kavuşup aramıza dönüp sağlıklı mutlu yaşamasını temenni ediyorum” dedi.