YEREL
Giriş Tarihi : 22-12-2021 10:26   Güncelleme : 22-12-2021 10:26

Özkaya’dan Artvin ASKF’ye Ziyaret

Özkaya’dan Artvin ASKF’ye Ziyaret

Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığını ziyaret etti.

Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya’yı Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon binasında, başkan Sadettin Dağ ile yönetim kurulu üyeleri Yusuf Suat Sevinç, Erol Aslan, İrfan Yıldırım , Necmi Asuman, Berkan Keskin, Coşkun Öztürk, Mehmet Başköylü karşıladı .

Ziyarette Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya’ya Artvin Ormanspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Alim Çelik ve Aysun Yurttaş ile personel şube müdürü Kubilay Tan eşlik ettiler.

Ziyaret esnasında Artvin’de sporun daha ilerilere nasıl götürebileceği konuları görüşüldü. Sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının neler yapacağı ve katkılarının neler olacağı değerlendirildi. Gerekirse bir spor çalıştayı yapılarak kimler ne kadar destek verebilir, ne tür hazırlıklar yapılabilir fikri tartışıldı. Orman Bölge Müdürü Özkaya, Artvin’de sporun gelişimi açısından kurum olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve imkânlar ölçüsünde destek vereceklerini ifade ettiler.

Başkan Sadettin Dağ, ziyaretten dolayı Orman Bölge Müdürü Özkaya’ya teşekkür ederek bu ziyaretlerin tekrarının faydalı olacağını belirtti ve ziyaretten dolayı günün anısına Artvin ilinin işlenmiş olduğu taş biblo hediye etti.