YEREL
Giriş Tarihi : 09-12-2021 10:24   Güncelleme : 09-12-2021 10:24

Öztürkler İkinci Şubesini Açtı

Öztürkler İkinci Şubesini Açtı


Öztürkler lokantası ikinci şubesini Çayağzı mahallesinde açtı. İşletmenin açılışına, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in yanı sıra çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Vali Yılmaz Doruk işletme açılışında yaptığı konuşmada bu tür işletmelerin önemine vurgu yaptı. Doruk, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Öztürkler lokantasında çok teşekkür ediyorum, ilimize böyle bir tesis kazandırdığı için. Turizm şehri olarak Artvin, tabii ki günden güne bütün tesislerin önemi artıyor, nitelik olarak artıyor, bununla memnuniyet duyuyoruz. Hem üniversitemizin oluşturduğu talep nedeni ile hem turizmin gelişmesine bağlı olarak bu tür tesisler günden güne artıyor, bu doğrultuda nitelikli tesislerimizi bu cadde boyunca görüyorsunuz. Diğer muhtelif noktalarda olduğu gibi artıyor, bundan memnuniyet duyuyoruz. Artık üretim diyoruz, ihracat diyoruz, turizm diyoruz buna bağlı olarak da birçok anlamlı belki bu dönemin ilklerinden olacak, kendisine teşekkür ediyoruz, inşallah bereketli olur bol kazançlar getirir, ilimize ve ülkeye katkısı olur, yeni yatırımlarında başlarından olur diyoruz, herkese çok teşekkür ediyorum.”

Açılışta konuşma yapan Öztürkler Lokantası sahibi Ömer Öztürk, “Bugün burada şubemizi açtığımız için Allah'a şükürler olsun, güzel bir şube oldu, güzel bir yatırım oldu.  Artvin sevdalısı olarak ben güzel bir yatırım yaptığıma inanıyorum. Açılış yaparken ilk önce buradaki bir açığımızı tamamlamak olarak düşündük çünkü sulu yemek üzerine hem restoran ve hem esnaf lokantası olarak böyle bir eksik gördük, bu eksiği de hayal ederek gerçekleştirdik, inşallah sizlerde memnun kalmışsınızdır” dedi.

 

Belediye Başkanı Demirhan Elçin işletme Sahibi Ömer Öztürk’ü girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve Artvin’e hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

HATİCE DİLER