YEREL
Giriş Tarihi : 25-04-2022 17:45   Güncelleme : 25-04-2022 17:45

Play-Out Mücadelesi

Play-Out Mücadelesi

Kenti Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan takımın belirleneceği Arhavispor-Borçkaspor arasında oynanacak olan Play-Out maçı yarın saat 12’de İskebe Şehir Stadında yapılacak.

Kenti Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan takımın belirleneceği Arhavispor-Borçkaspor arasında oynanacak olan Play-Out maçı yarın saat 12’de İskebe Şehir Stadında yapılacak. Borçka spor yönetimi dev maça tüm taraftarı davet ettiği bir mesaj yayınlayarak destek istedi.

Şehir Stadında taraftarın yerini almasını isteyen Borçkaspor Yönetimi çağrısında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Borçkalılar, yüreği memleket özlemiyle çarpan hemşehrilerimiz, değerli sporseverler..

Daha evvelki duyurularımızdan da malumunuzdur ki 2021-2022 Amatör Futbol sezonunu namağlup şampiyon olarak tamamladık. 27.04.2022 Çarşamba günü saat 12.00'de Artvin İskebe Şehir stadında geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde başarıyla mücadele eden, lig şampiyonluğunu  şansızlıklar sonucu son maçta kaybeden Arhavi spor Futbol takımıyla play-out müsabakası oynayacağız. Sporun sonucundan ziyade kardeşlik, kaynaşma, sevgi, saygı ve sabrı öğreti amacından yola çıkarak Borçka'ya ve Borçka spora yakışır keyifli bir maç izlemek ve desteklemek için davetlimizsiniz. Aracı olmayan taraftarlarımız maç sabahı ilçe stadı önünden(Ata park kafe) kaldırılacak araçlarla gelebilirler. Şimdiden centilmence, güzel ve örnek bir müsabaka olması dileklerimle her iki takıma da başarılar diliyorum.”