YEREL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 11:07

Projeler İçin Bakanlar İle Görüştü

Projeler İçin Bakanlar İle Görüştü

Ak Parti Arhavi ilçe Başkanı Remzi Gedik  Arhavi'de  yapılan ve yapılması planlanan projeler için Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

 İlçeye kazandırılması planlanan projelerin gelişmelerini bakanlıklarda takip eden Başkan Gedik, bu noktada çok önemli gelişmeler olduğunu ifade etti.  Gedik, özellikle devlet yatırımlarıyla ilgili projelerin daha hızlı ilerlemesi adına yoğun bir mesai harcadıklarını aktardı.

Ziyaretleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Gedik, “Şehrimizin ihtiyaç duyduğu her türlü projenin hayata geçirilmesinden tamamlanmasına kadar her aşamasını takip ediyoruz. Bu sebeple hem Arhavi’mizde, hem de Ankara’da Cumhurbaşkanı Baş Danışmanımız Sayın Dr. İsrafil Kışla ve Akparti milletvekilimiz Av. Ertunç Erkan Balta bey ile yoğun mesailer harcamaktayız. Meclisin açılmasıyla başladığımız bu yoğun program kapsamında birçok ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerin Arhavi adına çok verimli geçtiğinin altını çizmek istiyorum. Hükümetimizin başlattığı, başlatmayı planladığı ve projelendirdiği tüm çalışmaların takipçisiyiz. Arhavi’nin her şeyin en iyisini hak ettiğini ifade etmek istiyorum. Bu sebeple bizler her şeyin en iyisini alma adına gayret ediyoruz” dedi.

İlçenin önemli projelere kavuştuğunu hatırlatan Başkan Gedik, devam eden karayolları projelerini de yakinen takip ettiklerini kaydederek, “Ak Parti iktidarıyla birlikte Arhavi’mizin bir çok noktasında çok önemli projeleri hayata geçirdi ve birçok proje tamamlanarak hizmete sunuldu. Tabi projeler daha devam etmektedir. Bu projelerin takibi anlamında bir çok bakanlıkları ziyaret ederek şehirlerimizin taleplerini görüştük. Arhavi ile ilgili tüm projelerimizin daha hızlı ilerlemesi adına gerekli çalışmaların yapılacağı sözünü aldık” diye konuştu.

Gündem ArtvinGündem Artvin