YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2021 11:19   Güncelleme : 24-05-2021 11:19

REKTÖR ZİYARETLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin ve Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin’e ‘nezaket’ ziyaretinde bulundu.

REKTÖR ZİYARETLERİ

Artvin’de dini eğitim ve genel olarak eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirildiği ziyarette, gençlerde tarih bilincinin oluşturulmasının ve milli-manevi değerlerin genç nesillere aktarılmasının önemine dikkat çekildi.

Bir diğer ziyaretçi de Yapı Kredi Bankası Artvin Şubesi Müdürü İbrahim Sandıkçı, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Artvin kentinin ekonomisi, kentin sosyal ve ekonomik kalkınmasına katma değer kazandıracak eğitim ve akademi projeleri ile Üniversitenin kent ekonomisine sağladığı fırsatlar hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

Günün sonunda  Rektör Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin, Üniversite de Genel Sekreterlik görevini tamamlayan ve yöneticilik kariyerine farklı bir alanda devam etme kararı alan Mehmet Peker’e, Artvin Çoruh Üniversitesine sunduğu hizmetler ve Üniversitenin idari işleyişi noktasında sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.