YEREL
Giriş Tarihi : 31-12-2021 11:35   Güncelleme : 31-12-2021 11:35

ŞAMPİYONLUK İÇİN TRANSFER ŞART

ŞAMPİYONLUK İÇİN TRANSFER ŞART

Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat Yılmaz takım ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

Murat Yılmaz açıklamasında transferin önemine dikkat çekerek, “tüm Artvin halkına sesleniyorum Artvin çoruhspor kulübü profesyonel lige çıkması için eksik olduğu bölgelere transfer yapmak zorundadır. Yönetim kurulu olarak tüm imkânlarımızı kullandık ve kullanmaya devam etmekteyiz, biz ancak mevcut kadroyu koruya biliriz, yönetim kurulu olarak bizim de gücümüz bir yere kadar bu süreçten sonra Artvin Milletvekillerimiz, Artvin Valiliği, Artvin Belediye Başkanlığı, Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası, Artvin Esnaf Ve Sanatkârlar Odası, kamu kurum ve kuruluşları, iş insanları ve tüm Artvin halkı taşın altına ellerini koymaları gerekiyor” dedi.

Murat Yılmaz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Artvin Çoruhspor kulübü olarak ilk kez katıldığımız Bölgesel Amatör Ligi sezonun ilk yarısını Lider kapattık. Tüm sporcularımızı, teknik ekibi ve personelimizi sizlerin huzurunda tebrik ediyorum. Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak Artvin ili Merkez ilçemizi deplasmanlı lig olan Bölgesel Amatör Liginde en güzel şekilde temsil etmek ve bu Ligi şampiyon tamamlayarak profesyonel lige çıkmak parolası ile sezon başı yola çıktık.

Artvin Çoruhspor kulübü olarak İlk kez katıldığımız bu Ligde Maddi ve Manevi oldukça yorulduk 6. haftada teknik ekip ile yaşanan sıkıntıların ardından teknik ekip değişikliğine gittik bu süreçte yönetim kurulundan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Bu süreçte takımımız iki hafta üst üste puan kaybederek Ligde 4. Sıraya düştü, fakat takım olarak kısa sürede toparladık, sporcularımıza dedik ki; En güçlü iki savaşçı sabır ve zamandır. Tüm takım olarak İnandık, Savaştık, sabrettik neticede takımımız diğer müsabakaları kazanarak Ligi lider tamamladı bu durum taraftarlarımızı ve yönetim kurulumuzu oldukça mutlu etti ve tüm yaşadığımız sıkıntıları unuttuk.

Artvin Çoruhspor kulübü Yönetim Kurulu olarak Teknik ekip ile sezonun ilk yarı değerlendirmesi ve Artvin Çoruhspor kulübünün Bölgesel Amatör Ligini şampiyon tamamlayarak Artvin Merkez halkının Profesyonel lig özlemini sona erdirmesi için yapmamız gerekenler konusunda istişarelerde bulunduk, Artvin Çoruhspor kulübü olarak Profesyonel lige çıkmamız için en az 5 bölgeye transfer yapmak zorundayız.

Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat Yılmaz olarak buradan tüm Artvin halkına sesleniyorum Artvin Çoruhspor kulübü profesyonel lige çıkması için eksik olduğu bölgelere transfer yapmak zorundadır. Yönetim kurulu olarak tüm imkanlarımızı kullandık ve kullanmaya devam etmekteyiz, biz ancak mevcut kadroyu koruya biliriz, yönetim kurulu olarak bizim de gücümüz bir yere kadar bu süreçten sonra Artvin Milletvekillerimiz, Artvin Valiliği, Artvin Belediye Başkanlığı, Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası, Artvin Esnaf Ve Sanatkarlar Odası, kamu kurum ve kuruluşları, iş insanları ve tüm Artvin halkı taşın altına ellerini koymaları gerekiyor aksi durumda Bölgesel Amatör Liginde lider durumda bulunan takımımız yönetim kurulumuzun gücü oranında lige devam eder ve tekrar süper Amatör Ligine dönmek durumunda kalabilir buda ilimizin bir 20 yıl daha Deplasmanlı lige çıkmayı beklemesi anlamına gelir huzurlarınızda bunu çok açık bir şekilde tüm Artvin kamuoyuna ifade etmek istiyorum. Değerli basın mensupları Hayat ne gideni geri getirir, ne de kaybettiğin zamanı geri çevirir. Ya yaşaman gerekenleri zamanında yaşayacaksın, ya da yaşamadım diye ağlamayacaksın. Sonra keşke Yardımcı olsaydık, fırsatları kaçırmasaydık demek işe yaramaz.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı olarak diyeceklerim bu kadar. Taktir yöneticilerimizdir.”