YEREL
Giriş Tarihi : 26-11-2021 11:54   Güncelleme : 26-11-2021 11:54

“Şehit ve Gazi Ailelerimizin Daima Yanındayız”

“Şehit ve Gazi Ailelerimizin Daima Yanındayız”


İYİ Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök’ün Artvin Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Merve Yavuzdemir’e yönelik yazdığı ve sosyal medya hesabından paylaştığı açık mektuba bir tepki de Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç’tan geldi.

Kılınç, yaptığı açıklamada “Emanetlerimizi hedef alan kim olursa olsun sorgulamasız ve tavizsiz bir şekilde teşkilat olarak karşılarında olacağız” dedi.

MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İP’in vukuatlı ismi Lütfü Türkkan kadar vukuat işleyen İP Artvin İl Başkanı Sayın Kemalettin AKGÖK, yapmış olduğunuz sosyal medya beyanınızın ne kadar vukuatlı olduğu ‘’Şehit ve Gazi aileleri derneği başkanı…’’ diye başlamış olduğunuz yazınızdan anlaşılmaktadır. Hatırlatmak ve öğretmek isteriz ki hedef aldığınız derneğin ismi ‘’Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’’ dir. İsmine bile bu kadar uzak iken, bizlerin baş tacımız olarak kabul ettiğimiz bu derneğe neden bu kadar hadsiz ve seviyesiz yaklaştığınızı anlamış bulunmaktayız. İP için Lütfü Türkkan ne kadar taşınmaz biri olmuşsa sizde İP Artvin İl Başkanı olarak o kadar taşınmaz bir yük olmaktasınız. Devamında, Genel Başkanınızın feda etmediği Lütfü Türkkan’ı kurtarmak için, Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ve onun başkanlığını yürüten Şehit bacısı, bacımız Sayın Merve NildaYavuzdemir hanımefendiye seviyesiz ve kabul edilmesi mümkün olamayan itham ve sorular yöneltmenizi asla kabul etmiyoruz. Bu derneğin kütüğünde yer alan tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimizin sorgusuz ve sualsiz bir şekilde daima yanlarındayız. Asla unutulmasın ki, emanetlerimizi hedef alan kim olursa olsun sorgulamasız ve tavizsiz bir şekilde teşkilat olarak karşılarında olacağız.”

HATİCE DİLER