YEREL
Giriş Tarihi : 23-09-2022 10:29

Şenol Öngüner Hayata Veda Etti!

Şenol Öngüner Hayata Veda Etti!

Artvin eşraflarından, veteriner hekim Şenol Öngüner 78 yaşında hayata veda etti. 

Artvin merkezde bulunan ve halen hizmet vermeye devam eden Artvin’in ilk eczanesi olarak kayıtlara geçen Şifa eczanesinin ilk sahibi Nilay Öngüner’in eşi olan ve Ankara’da ikamet eden Şenol Öngüner tatil için gittiği Didim’de kalp yetmezliği nedeniyle rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Öngüner, doktorların tüm çabasına rağmen 78 yaşında hayata veda etti.

Öngüner’in cenazesi bugün Ankara Karşıyaka camiinde cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlanacak.

Veteriner hekim Şenol Öngüner’in vefatı nedeniyle ailesi taziye mesajı yayınladı.

Öngüner Ailesi mesajında cenazeye çelenk gönderilmemesi, onun yerine ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği(ÇYDD)  veya LÖSEV’e bağış yapılması çağrısı ve ricasında bulundu.

Şenol Öngüner, Artvin’in yetiştirdiği önemli mimarlarımızdan Rahmi Öngüner, Türkiye Engelliler Meclisi Artvin İl Temsilcisi Cemil Öngüner’in akrabası ve İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı üyesiydi. Sosyal sorumluluk sahibi, bilge kişiliği, doğa ve hayvan sevgisi ile tanınan Memleket, Artvin sevdasıyla dolu bir insandı. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

AdminAdmin