YEREL
Giriş Tarihi : 28-06-2021 11:09   Güncelleme : 28-06-2021 11:09

Şenpiliç Artvin’de Şenlendi

Rize- Artvin Şen Piliç Bayi Yetkilisi Yasin Çapoğlu, onuncu şubesini Artvin Merkez, Cumhuriyet Caddesi, Varan iş merkezinde açarak Artvin halkına hizmet vermeye başladı.

Şenpiliç Artvin’de Şenlendi

“Güvenli gıdaya ulaşmalarını sağlıyoruz”

Şenpiliç mağazacılık konseptini açıklayan Yasin Çapoğlu, “Şenpiliç, Artvin ve Rize bayileri kapsamında Türkiye’nin en büyük tavuk eti üreticisidir. Türkiye’de bayilik süslemiyle mağaza zincirlerini kurarak halkımıza eti, kaliteli, beyaz ve gıda kodeksi şartlarına uygun bir şekilde satıyoruz. Bu şekilde vatandaşların güvenli gıdaya ulaşmasını sağlıyoruz. Çapaoğlu, Şavşat ve Hopa’da mağaza oluşturma çalışmaları yaptıklarını ve diğer Artvin ilçelerinde de şube açma çalışması yaptıklarını belirterek, “Artvin ve ilçelerinde Şenpiliç mağazalarımızda halkımıza hizmet vermeye hazırız. Yeni Şenpiliç satış mağazamız Artvin’e hayırlı uğurlu olsun, halkımızın ilgi ve desteklerini bekliyoruz” dedi.

“Rakiplerimize göre en düşük fiyatla satıyoruz”

Çapoğlu, her ilçede satış noktası açarak ve halkın ucuz ve kaliteli ete ulaşmasını sağlayarak beyaz et pazarındaki yerini alacağını ifade ederek, “Açılan mağazalarımızda tavuk eti çeşitliliği bakımdan zengin çeşitler sunmaktayız. Vatandaşların mağazamızı ziyaret ederek il genelinde satış yapan market ve diğer bakkallardan fiyat araştırmasını yapmalarını öneririm. Çünkü bizler Şenpiliç olarak halkımızın et ihtiyacını piyasadaki rakiplerimize göre en düşük fiyatla satışa sunuyoruz.  Artvin için önemi olan bu hizmetimizden halkımızın yararlanması önceliğimizdir” diye konuştu.