YEREL
Giriş Tarihi : 28-05-2021 11:20   Güncelleme : 28-05-2021 11:23

Sigarayı bırakmak artık çok kolay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Ediz Edeer, Biorezonans yöntemi hakkında bilgilendirmelerde bulunarak Biorezonans yöntemi sayesinde sigaranın nasıl bırakılacağı hakkında yapılan çalışmaları anlattı.

Sigarayı bırakmak artık çok kolay

Doktor Edeer, yaklaşık 2 sene önce açtığı özel muayenehanesinde çocuk sağlığı ve hastalıklarının yanında Biorezonans yöntemi ile sigara bırakma, bağımlılık tedavileri, ağrı ve migren, kilo verme aynı zamanda alerji tedavilerine destek veriyor. Edeer, sigara bırakma tedavisinde uyguladığı Biorezonans yöntemi hakkında bilgi vererek “Sigarayı yaktığımız zaman üç bin beş yüze yakın bir kimyasal açığa çıkıyor. Beş yüze yakında zehirli gaz dışarıya veriliyor. Bilinen 81 tane kanserojen madde bir araya gelmektedir. Günümüzde kanser tanısı koyulan hastaların yüzde otuzunda sigara tek etmendir. Sigara özellikle saçımızın telinden ayağımızın tırnağına kadar birçok sistemimizi, organımızı olumsuz etkiliyor. Hastalıklar türetiyor, fonksiyonlarını bozuyor ve kansere yol açıyor. Sigara sadece akciğer kanseriyle sınırlı kalmıyor. Tiroid, pankreas, mide, mesane kanserlerinde, kadınlarda ise serviks kanserleriyle öne çıkıyor” diyerek, böylesine kötü bir maddeyi kullanırken insanların rahat hissettiğini ama bunun olumsuz sonuçları görüldüğü zaman pişmanlık duyulduğunu ifade ediyor.

Biorezonans yöntemi

Biorezonans yöntemi kullanarak insanların sigarayı bırakmasını desteklediğini ve bu yöntemin temelinde titreşim tıbbı olduğunu belirten Edeer, “Amaç frekans vererek vücuttaki zararlı frekansları silip yararlı olan frekansları ise güçlendirmektedir. Tedavide izlenen yöntem, içilen sigara cihaza koyulduğu zaman cihaz sigaranın frekanslarını alıp ters çevirerek hastanın vücuduna geri veriyor. Böylece hastanın vücudundaki patolojik yani hastalıklı sigaraya ait frekanslar, makinanın gönderdiği frekansla birleşerek siliniyor. Sıfırlama yöntemi denilen bu yöntem ile hasta normal seyrine döndürülüyor.” ifadelerine yer verdi. 

Çip ve sıvı kullanımı

Seans sonrasında Homeopatik bir sıvı verdiklerini ve bu sıvının özelliğinin sıvının hafızasını kullanarak içerisinde frekans barındırması ve seans sonrasında sıvıyı kullanarak seansın devamlılığını sağlamak olduğunu açıklayan Dr. Edeer, ayrıca bunun yanında özel içeriği olan bir çip verdiklerini, aynı şekilde ve aynı mekanizmayla içerisinde frekansı bulundurduğunu ve tene temas ettikten sonra kendi frekansını yayarak aynı seansta alınan frekansı vücuda verdiklerini belirtti. Edeer ayrıca açıklamasının devamında iki yöntemin de sigarayı bıraktırmayı kolaylaştıracağını, seansın hiçbir yan etkisi olmadığını vurguladı.

Sigarayı bıraktırma yüzdemiz, yüzde doksan beş

Edeer, seansın temelinde vücudu normal bir hale getirmek, normal bir frekans aralığına sokabilmek, vücuttaki hastalıklı olan frekansları silmenin olduğunu belirtirken bilgilendirmesini, “Seansın etkisi kişiye göre değişmektedir. En önemli şey ise kişinin bu süreçte istekli olmasıdır. Çünkü seans, özellikle kişinin fizyolojik bağımlılığı üzerine etki etmektedir. Kişinin psikolojik bağımlılığı üzerine de en önemli şey bırakmak için istekli olmaktır. Tabi ki isteksiz gelen hastalarda da etkisi var. Ama istekli gelindiği zaman bu sürece bir adım önde başlamış olunuyor. Bu yöntemle sigarayı bıraktırma yüzdemiz yüzde doksanla, doksan beştir. Amacımız insanları sigarasız bir güne ve sigarasız bir ömre hazırlamak. Seans kısıtlamamız yok kişinin ihtiyacına göre seanslar tekrarlanabilir” ifadeleriyle sonlandırdı.