YEREL
Giriş Tarihi : 21-12-2021 10:41   Güncelleme : 21-12-2021 10:41

Şoförler Odası Başkanı Kim Olacak?

Şoförler Odası Başkanı Kim Olacak?

Hopa Kemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Derneği başkalık seçimi için Turgut Dalkılıç ve Aydın Yılmaz adaylıklarını açıkladı.

Her iki adayın ortak mesajı Hopa ve Kemalpaşa’ya daha güzel hizmetler yapmak için çalışacakları oldu.

“Daha Güzel Hizmetler Yapmak İçin Adayım”

Aday Turgut Dalkılıç, ekip çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Pandemi sürecinde şoför esnafının mağdur olduğunu ve yeterli destek alamadıklarını söyleyen Dalkılıç, başkan seçilirse bu konuda da çalışmalar yapacağını aktardı. Turgut Dalkılıç adaylığını şu ifadelerle duyurdu:Daha güzel hizmetler yapmak için adayız.Mesleğimiz gereği Hopa da daha iyi hizmet verebilmek için, pandemi döneminde şoför ve esnaflarımız mağdur oldu herhangi bir yardım alamadılar. Biz daha iyi çalışacağımıza, şoförlerimize esnaflarımıza daha iyi hizmet verebilmek için adayız. Hopa Kemalpaşa daha önce tek odaydı, Kemalpaşa’mız beldeydiama 2 oda oldu. Mevcut odanın üyeleriyiz devam ediyoruz et tırnaktan ayrılmaz devam ediyoruz.Hep beraber bu işi başaracağız daha güzel hizmet verebilmek için şoför ve esnafımıza herkese yardımımız olacaktır.Ekip çalışmalarımız devam ediyor. Her şey Hopa ve Kemalpaşa için diyorum. Desteklerinizi bekliyorum her şey güzel olacak.”

“Hayal Satmayı Sevmem”

Şoförler odası fahri başkanı olan ve 45 yıldır Hopa Rize arası minibüs işletmeciliği yapan Aydın Yılmaz, yönetimindeki eksikleri hızla tamamlamaya devam ettiğini vurguladı. 45 yıllık tecrübelerine dayanarak adaylığını açıkladığını söyleyen Aydın Yılmaz, şu şekilde konuştu: “Arkadaşlarıma bir şeyler katmak için tecrübelerimden, bilgilerimden faydalanmaları için bir dönem arkadaşlarıma faydalı olabilmek için aday oldum. Donanımlı olduğumu, bilgilerimle arkadaşlarıma bir şeyler verebilme açısından aday oldum. Hopa Kemalpaşa tek odadır, öyle de devam edecektir, ayrılmayı düşünmüyoruz hep beraber devam edeceğiz. Plan ve düşüncelerimiz var, bunları daha sonra bir basın açıklaması ile yapacağım. Hayal satmayı hiçbir zaman sevmiyorum yapacak olduğum şeyleri söyleyeceğim, yapmayacak olacağım şeyleri kesinlikle konuşmam. Yönetimdeki donanımlı arkadaşlarla beraber bu görevi yapmak üzere bir dönem aday olduk. Yönetimlerden 2 tane eksiğimiz var yakın zamanda tamamlayıp kadromuzu açıklayacağız.”