YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 12:56   Güncelleme : 27-08-2021 12:56

Sona Gelindi

Orman Bölge İl Müdürlüğünce Amenajman planlarının yenilenmesi ile ilgili arazide yapılan envanter çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Sona Gelindi

Arazide yapılan envanter çalışmalarının kontrolüne Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, Bölge Müdür Yardımcısı Nacettin Doğan, 18. Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisi (Koordinatör) Mahmut Aydın ile  Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri, Bölge Müdürlüğümüz ilgili teknik elemanları katıldı.  

Artvin Orman işletme Müdürlüğü Artvin Orman İşletme Şefliğinde, ilgili firma tarafından yapılan arazi çalışmalarının kontrolü yapıldı. Arazi çalışmasını yapan ilgili firma yaptığı çalışmalar hakkında uygulamalı olarak bilgi verdi. Çalışma yapılan noktada denetiminden sorumlu Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisi tarafından karne uygunluğu denetimi yapıldı. Denetim ve uygulama sonucunda, Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya; yapılan arazi çalışmalarına müteakip yapılacak büro çalışmalarında toplanan bilgilerin kıymetlendirilerek, ormanın geleceğini emniyet altına almak sureti ile yenileme aşamasındaki teknik gelişmelere uygun şekilde yapılmasını vurguladı.