SİYASET
Giriş Tarihi : 19-01-2023 17:10

Sücü muhtarlarla biraraya geldi

Sücü muhtarlarla biraraya geldi

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanı Talip Sücü, Hopa’da muhtarlar ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanı Talip Sücü, mahalle ve köy sorunlarını yakından takip etmek için muhtarlar ile toplantı yaptı. Sücü toplantıda köy ve mahallelerin ihtiyaçlarını ve taletplerini dinledi.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Sücü, “Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakn’ın talimatları doğrultusunda kalkınma yerelden başlar muhtarlarımızı dinleyin köylülerimizin sorunlarını mahallelerimizin sorunlarını öğrenin köylerimizi ve köylülerimizi tanıyalım ihtiyaçlarını öğrenelim diye çalışmalarımıza başladık” dedi.

Sorunları temelden çözme hedefinde olduklarını kaydeden Sücü, “Muhtarlarımıza ekte örnekleri olan soruların bulunduğu dosyalarımızı doldurmaları için emanet ettik sonrasında muhtarlarımızla bir araya gelerek dosyaları genel merkezimize ilgili kurumlarada verilmesi için geri aldık muhtarlarımıza mikrofon uzatarak sorunları bire bir dinledik 2B yasasının yetersizliği uygulama biçimin eksikliği çay alım yerlerinde yaşanan sorunlar dahil köylüye hizmet etmek için verdikleri mücadeleleri dinledik sorunlar çok fazla ama çözümleri zor değil  işsiz insanlarımızı aşsız evlerimizi tespit edip bu sorunları ortadan kaldırmak için nasıl bir yol izlenecek köylerimizin ve mahallelerimizin sorunlarını çözümü için planlamalarının yapılmasını sağlayacağız. Tüm ilçelerimizde ve merkezde aynı yol ve yöntemlerle muhtarlarımızla bir araya gelerek sorunların ve eksiklerin tamamını tespit etmeye devam edeceğiz bu doğrultuda ilçe başkanlarımız ilçelerinde muhtarlarımızla iletişime geçmek için hazırlıklarını tamamlıyorlar.Hopa ilçemizde ve köylerinde görev yapan muhtarlarımıza katılımların ve sorumluluklarını yerine getirdiklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Hangi partiden olursa olsun sorunları dinlemeye gelen tüm partililerle bir araya gelmeye hazır olduklarını söylediler bizim siyasetimiz yok derdimizi sorunlarımızı anlatıp çare arayacağız dediler. Tekrar başta muhtarlarımıza hopa ilçe başkanımıza ve yönetimlerimize bu güzel organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Ne sağcıyız ne solcu doğrunun yanında yanlışın karşısındayız.Bizler oylara değil Allah’ın rızasına milletinizin gönlünü kazanmaya talibiz bunun için yılmadan usanmadan halk için hak dava için koşmaya devamedeceğiz” diye konuştu.

Ayla ALKAN

Gündem ArtvinGündem Artvin