SİYASET
Giriş Tarihi : 17-11-2022 11:59

Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Demokrasi ve Atılım (Deva) Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı İhsan Günaydın, partisinin Artvin İl Başkanlığını ziyaret etti.

 Deva Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı İhsan Günaydın, partisinin Artvin İl Başkanlığını ziyaret ederek parti il yönetimi ile bir araya geldi.

Deva Partisi İl Başkanlığı ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen İhsan Günaydın, partinin Arvin teşkilatlanma çalışmarı hakkında bilgi  aldı. Teşkilatlanma çalışmalarının önemine değinen Günaydın, seçim sürecinde yapılması gerekenler hakkında il teşkilatına bilgi vererek, “Teşkilat başkan yardımcısı olarak sorumlu olduğum illerde teşkilatlarımızı bizzat yerinde ziyaret ediyoruz. Eksiklilerimiz nelerdir, neler yapabiliriz diye yol haritamızı belirliyoruz. Seçim döneminde neler yapabiliriz onu istişare ediyoruz karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Arkadaşlarımız büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Bizde burada güçlü yanlarımız var geliştirmeye açık olan yanlarımız var bunları tespit edip onları geliştirme yolunda devam ediyoruz” dedi.

Toplantıya Artvin Deva Partisi İl Başkanı Hüsnü Altun, Merkez İlçe Başkanı Yasin Yılmaz, İlçe Başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.

Hatice Diler

 

Gündem ArtvinGündem Artvin