YEREL
Giriş Tarihi : 20-04-2022 11:52   Güncelleme : 20-04-2022 11:52

TRABZONSPOR TIR’I ARTVİN’DE

TRABZONSPOR TIR’I ARTVİN’DE

Trabzonspor Ürünlerini Türkiye genelinde taraftarlara ulaştıran Trabzonspor TIR’ı Artvin’e geldi.

Arhavi’den giriş yapan ürün TIR Arhavi, Hopa, Kemalpaşa ve Borçka’dan sonra dün Artvin merkeze geldi. TIR’ın sonraki rotası Şavşat ve Yusufeli olacak.

Trabzonspor Ürünlerini Türkiye genelinde taraftarlara ulaştıran Trabzonspor TIR’ı Artvin’e geldi. Kentte TIR’ı karşılayan, Artvin Trabzonsporlular Derneği Başkanı Bora Mercan ve taraftarlar karşıladı. Her zaman her yerde takıma destek verdiklerini söyleyen Bora Mercan, “Seneden seneye bizim TS Club aracımız geliyor her sene olduğu gibi bizde Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak destek vermeye geldik. Ürünlerimizi hem tanıtma amacıyla hem de destek vermek için buradayız. Tabii şampiyonluk yolunda umuyoruz ki taraftar kitlemiz gelir alışveriş yapar. AVM'nin orada daha yakın olur çarşıda insanlarla iç içe olur. Renkleri görüyorsunuz bordo-mavi, aşığız bu renklere. Ürün satışı yapmaya, biz de istiyoruz ki şampiyonluk yolunda bütün taraftarlarımız bizimle beraber olsun” dedi.

Şampiyonluk yolunda Trabzonspor’a başarılar dileyen Mercan bu sene şampiyon olacaklarına inandıklarını söyleyerek, “Bugün çok önemli bir maçımız var Kayserispor'la önceliğimiz Kayserispor maçını kazasız belasız atlatmak ondan sonra önümüzde Adana Demirspor maçı var deplasmanda haftaya Antalyaspor'la içeride oynuyoruz oraya da bir çıkarma yapacağız araçlarımızla gideceğiz büyük bir konvoy oluşturmayı düşünüyoruz. Umuyoruz ki Trabzon'daki maçta Antalyaspor maçında şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz ve hedefimiz odur. Biz bana canı gönülden inanıyoruz Ama biraz daha yavaş yavaş şampiyonluğun tadını çıkaralım diye umut ediyoruz. İnşallah Sezon Sonu Bu Takım Şampiyon Olacak” diye konuştu.

Artvin Trabzon Sporlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Murat Emre ise takımına destek vermek için geldiğini söyleyerek, “Güzide kulüp tırımız her sene buraya geliyor, takip ediyoruz. Artvin’de Trabzonsporlu taraftarlar olarak büyük bir potansiyelimiz olduğunu düşünüyorum. Buradaki taraftarlara sesleniyorum. Tır geldi burada, bekliyoruz. Ürün çeşitliliği var gelsinler takıma destek olsunlar” ifadelerini kullandı.

TIR’da ürünleri satan Hüseyin Demiröz ise Artvin’de ilginin yoğun olduğunu aktararak, “Trabzonspor Mobil tır aracı 19 20 Nisan tarihlerinde Artvin Merkez'de olacak şampiyonluk yolunda bütün taraftarlarımızı kulübümüze takımımıza desteklerini bekliyoruz. Artvin'de ürünlerimizde bütün yeni sezon ürünlerimizle beraber geldik. Formalarımız var, Sweatlerimiz, ceketlerimiz, eşofman takımlarımız,  antrenman kitleri, antrenman tişörtleri var kadın reyonumuz var. Her yaşa her bedene hitap eden ürünlerimiz var. Mobil turumuzu Artvin bölgesinde yapmış bulunmaktayız. Arhavi’den başlayıp Hopa üzerine Kemalpaşa Borçka ve Artvin'e geldik. Buradan sonraki rotamız önce Şavşat sonraki durak noktamız da Yusufeli olacak. Şavşat’ta 2 gün Yusufeli de iki gün Artvin Merkez'de 2 gün kalacağız 2'şer gün olarak bütün Artvin ilçeleri gezmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

HATİCE DİLER