YEREL
Giriş Tarihi : 16-04-2022 11:31   Güncelleme : 16-04-2022 11:31

“Ülkemize Refah Getireceğiz”

“Ülkemize Refah Getireceğiz”

Borçka’da Yeniden Refah Partisi’nin kongre heyecanı yaşandı. 2’nci olağan kongrenin gerçekleştirildiği partide tek liste aday olan mevcut ilçe başkanı Malik Erdoğan, yeniden başkan seçildi.

Yeniden Refah Partisi Borçka kongresini gerçekleştirdi. Mevcut ilçe başkanı Malik Erdoğan başkanlığını yineledi. Kongrede konuşma yapan partinin il başkanı Talip Sücü, “Yeniden büyük Türkiye yeni ve adil bir dünya düzeni kuracağız sadece ülkemize değil tüm dünyaya Refah getireceğiz” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“Borçka ilçemizin 2. Olağan kongresini gerçekleştiriyoruz Borçkamıza hayırlı olsun.Kurucu İlçe Başkanımız Malik Erdoğan 2. Kez aday Başkanımızı ve birbirinden kıymetli yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.Söz verdik inandık başaracağız. Yönetimde adalet paylaşımda adalet sağlayacağız. Torpili değil liyakati sağlayacağız. Borç faiz vergi ekonomisi yerine üretim istihdam ihracat ekonomisine geçeceğiz. Çiftçiye üreticiye destekler verip devletin tüm imkânlarıyla yanlarında destekçileri olacağız. Çaydaki fındıktaki kotaları yasakları kaldırıp atacağız. 81 ile 630 proje hedeflerimizi gerçekleştirip işsizliğe son vereceğiz. Lafla değil projelerle geliyoruz. İşçinin, memurun, emeklinin, asgari ücretlinin maaşlarına yüzde 100 artış sağlayıp ülkemize Refah getireceğiz. Yardım alan değil yardıma muhtaç olmayan toplum oluşturacağız. Torpili, adam kayırmayı kıyakgeçmeyi ortadan kaldıracağız. Sadece muhtarlarla değil kurum amirleriyle çalışanlarıyla işletme sahipleriyle toplantılar yapıp sistemi çalıştıracağız. Tepeden bakmayı kibri şatafatı ortadan kaldıracağız. Sömürüye dur diyeceğiz. Tüm kurumların girişine rüşvet alanda verende mel-undur yazacağız. En önemlisi hile rüşvet torpil gibi her türlü yanlışın hesabını soracağız. Tüm bunları birlikte halkımızla omuz omuza vererek başaracağız. Yeniden büyük Türkiye yeni ve adil bir dünya düzeni kuracağız sadece ülkemize değil tüm dünyaya Refah getireceğiz. İşsiz insan aşsız ev bırakmayacağız.”