YEREL
Giriş Tarihi : 27-12-2022 11:48

UND Temsilcilerinden Ziyaret

UND Temsilcilerinden Ziyaret

Uluslararasına Nakliyeciler Derneği Heyeti Hopa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarette UND Heyetinden Yönetim Kurulu Üyesi Alişan Ender Topaloğlu, UND Trabzon Temsilcisi Hakan Demircan, Riport Rize Limanı İşletmesi Yönetim Kurulu üyesi Kral Faysal Çillioğlu, UND Trabzon çalışma grubu Başkan Yardımcısı ve aynı zaman da Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Talat Parlak ve Karadeniz Çalışma Grubu Üyesi Akın Pektaş yer aldı. Hopa TSO Yöneticilerinden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Selçuk Balkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Gedik ve Meclis Üyesi Kamil Limoncu katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarette sıra sistemi, öncelikli araçlar, tır parkı, liman içerisinde iç gümrük yapılması ve Sarp gümrük işleyişi hakkında görüş alışverişi gerçekleştirildi.

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren üyelerin çıkarları doğrultusunda ortak kararlar alınmasının altı çizilerek birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

UND Yönetim Kurulu Üyesi Alişan Ender Topaloğlu, misafirperverliğinden dolayı Başkan Demircioğlu ve ekibine teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gündem ArtvinGündem Artvin