SİYASET
Giriş Tarihi : 07-01-2023 12:25

“Üye sayımız artmaya devam ediyor”

“Üye sayımız artmaya devam ediyor”

Yeniden Refah Partisi Borçka İlçe Başkanı Malik Erdoğan, parisininçalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, partisinin üye sayısındaki arış hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Donanımlı bir il başkanına sahip olduğumuza ardından da aktif çalışan ve yaşları kırkı çok fazla geçmeyen genç insan topluluğunu yönetimlere katarak başardık” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Malik Erdoğan, nüfusa yönelik olarak üye çalışmalarında Türkiye de birinci olduklarını belirterek sekiz yüze yakın üyelerinin olduklarını vurguladı.

Erdoğan ” Her hafta parti binamız da Çarşamba günleri toplantılarımızı yapıyoruz. Ekibimiz ile birlikte güzel işlere imza attık ilçemizde sekiz yüze yakın üye kaydı gerçekleştirdik. Bunun 500 tanesi resmi üye diğerleri de normalde gönlü bizde olan insanlar var ya da karşı taraftan istifa etmek istemeyen insanlar ama üye formları bizde imzalanmış duruyor resmiliklerini gerçekleştiremediğimiz kişiler ile birlikte yaklaşık sekiz yüz elli, dokuz yüz üyemiz var Borçka da. Donanımlı bir il başkanına sahip olduğumuza ardından da aktif çalışan ve yaşları kırkı çok fazla geçmeyen genç insan topluluğunu yönetimlere katarak başardık. Çünkü kırk yaş altındaki insanların yüzde doksanı algı ile yönetilen bir ortam var ve sosyal medyayı kullanmayan bir insan pozisyonunda. Kırk yaşının altındaki herkes de sosyal medyayı aktif olarak kullandığından dolayı sosyal medya üzerinden inanılmaz bir ivme yakaladık. Bu da parti tanıtımında ve üye kaydetme noktasında bizim avantajlı konuma geçip ilçe başkanlarının da aktif olarak uyum içerisinde bulunması nedeni ile üye çalışması noktasın da Türkiye genelinde partimiz içerisin de nüfusa vurduğunuz zaman Türkiye birincisiyiz. Genel başkan ve genel merkez tarafından il başkanlığımız bu konuda teşekkür belgelerini aldılar. Genç olmamıza ve aktif çalışmamıza bağlıyorum. İktidar olmamamıza rağmen muhalefet olmamamıza rağmen yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen bu sayı bizim için gayet ciddi ve insanlarımızın bize karşı bakış açılarının farklı olduğunun farkındayız” dedi.

Köy, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini aktaran Malik Erdoğan, partinin tanınır bir hale geldiğini belirterek çalışmaları hakkında açıklamalar yaparak, “Bizde neler yapabiliriz noktasın da arkadaşlarımla kader birliği gönül birliği yapıp birlikte stant çalışmaları yapıyoruz esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyoruz ev ziyareti yapıyoruz önemli gün ve haftalarda yapılması gerekenleri yapıyoruz. Her yerde artık partimiz tanınır hale geldi çok şükür burada da en büyük teşekkürü teşkilatlarımız hak ediyor. İnanılmaz çalışan inanılmaz inanan güzel bir teşkilatımız var. İlçemizde çok çeşitli insan topluluğu yaşıyor şöyle ki Gürcü, Rizeli, Hemşinli, Laz gibi çeşitli ırklardan ama hiç sorun yaşamadan devam ediyoruz. Yönetimimizde de baktığınız zaman her kültürden insanları yönetimimize serpiştirerek hiç birine farklı olduğunu hissettirmeden hepsi ile güzel bir çalışma içerisindeyiz. Genel başkanımızın da Türkiye genelin de güzel açıklamaları var ilk önce seksen bir ile yüzlerce refah projesi adı altında kitapları basıldı. Türkiye’yi Biliyoruz adlı bir kitabımız daha var. Parti adına yapılması gereken muhalefet değiliz iktidar değiliz ama milli olan ülkemizin menfaatine olan her şeyi destekliyoruz. Biz iktidar gitsin de ne olursa olsun düşüncesinde değiliz yeter ki ülkemiz için milletimiz için bir şeyler yapılsın. Yapılanları alkışlıyoruz ve destekliyoruz yararına olmayan durumları da yanlış diyoruz doğrusuna da yolunu göstererek böyle bir siyaset izliyoruz” diye konuştu.

Sariye TOPALOĞLU

Gündem ArtvinGündem Artvin