YEREL
Giriş Tarihi : 15-11-2022 11:32

Veda yemeği düzenlendi

Veda yemeği düzenlendi

Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Yüksekokul Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Dr. Öğretim Üyesi Fatih Mehmet Parlar’a, akademik kariyerine bundan sonra Karabük Üniversitesinde devam edecek olması sebebiyle, Yüksekokul yönetimi tarafından veda yemeği düzenlendi.

Arhavi Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümüne 2014 yılında Öğretim Görevlisi olarak atanan ve 2021 yılında Öğretim Üyesi unvanıyla görevine devam eden, 2018 yılından bu yana da Yüksekokul Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Parlar’a, akademik kariyerine bundan sonra Karabük Üniversitesinde devam edecek olması sebebiyle, Yüksekokul yönetimi tarafından veda yemeği düzenlendi.

Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Fikret Sözbilir, akademik ve idari personelin yer aldığı buluşmada, yüksekokula verdiği hizmetlerden dolayı öğretim üyemize plaket takdim ederek, yüksekokul akademik faaliyetlerine katkıları ve özverili çalışmaları sebebiyle Artvin Çoruh Üniversitesi, Arhavi Meslek Yüksekokulu ve şahsı adına teşekkürlerini iletti.

Karabük Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokokulu Spor Yöneticiliği Bölümünde akademik kariyerine devam edecek olan Dr. Öğr. Üyesi Parlar da yaptığı konuşmada; veda organizasyonunu düzenlemeleri sebebiyle yüksekokul yönetimimize ve katılımlarından dolayı akademik ve idari personelimize teşekkürlerini iletti. Arhavi’den ve yüksekokulundan çok derin bağlar ve samimi dostluklar kurarak ayrıldığını belirten Parlar, kurulan dostlukların baki kalması temennisinde bulunarak yaklaşık 8 yıl süren birliktelikte mesai arkadaşlarıyla çalışmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Program, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Ayla ALKAN

Gündem ArtvinGündem Artvin