YEREL
Giriş Tarihi : 11-05-2022 12:19   Güncelleme : 11-05-2022 12:19

Vizyon Proje İçin Görüşmeler Devam Ediyor

Vizyon Proje İçin Görüşmeler Devam Ediyor

Artvin Sanayi Sitesi Yönetimi vizyon projesi olarak geliştirdiği GES Projesini Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ve Vali Yılmaz Doruk’a sundu.

Projenin hayata geçirilmesi için çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Artvin Sanayi Sitesi Başkanı İsmail Ustael, konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Artvin Sanayi Sitemize yapılmasını planladığımız GES Projemizi, Artvin’e ziyarette bulunan Sayın Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız İsrafil Kışla ve Sayın Valimiz Yılmaz Doruk ile gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısında konu hakkında detaylı bilgiler verdik.

Projemizi ilgi ve alakayla takibe alan değerli Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız ve Valimiz konuyu değerlendirmeye alıp yakından takip edeceklerinin sözünü verdi. Ayrıca gerçekleştirilen toplantıda Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca görevli kişilerle iletişime geçilerek yapılabilecek destek çalışması ve neler yapılması gerektiği de konuşuldu. Her iki bürokratımız da GES Projemizin yapımı sürecinde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ve süreci takip edeceklerinin altını çizdi.

Sitemiz için ağır önem taşıyan projenizin biran önce tamamlanması tüm esnafımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.”