YEREL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 12:37   Güncelleme : 24-11-2021 12:37

YANAN ARACA YUSUFELİ BELEDİYESİ İTFAİYESİ MÜDAHALE ETTİ

YANAN ARACA YUSUFELİ BELEDİYESİ İTFAİYESİ MÜDAHALE ETTİ

Yusufeli İlçe Merkezi Ahalt Mahallesi yeni Artvin yolu üzerinde hareket halinde olan bir araçta çıkan yangın Yusufeli Belediyesi İtfaiyesinin müdahalesi ile söndürüldü.

 Yusufeli Belediyesi İtfaiye Çavuşluğuna 112 Acil Çağrı merkezi aracılığıyla Ahalt Mahallesi yeni Artvin yolu üzerinde bir aracın yandığı ihbarı geldi. Yusufeli Belediyesi İtfaiye ekipleri vakit kaybetmeden yanan araca müdahale için olay yerine ulaştı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yusufeli Belediyesi İtfaiye Çavuşu Necat Türk yaptığı değerlendirmede, “112 Acil Çağrı merkezi üzerinden Ahalt Mahallesi yeni Artvin yolu üzerinde bir aracın yanmakta olduğu ihbarı geldi. Ekiplerimiz saat 11.00’de olay yerine ulaşarak araca müdahale etmeye başladılar. Yapılan müdahale sonrasında 11.10’da araçtaki yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Çıkan yangında can kaybı ve yaralanma olmaması en büyük tesellimiz. Araç sahibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim daha büyük felaketlerden korusun”dedi.

Çıkan yangında can kaybı ve yaralanma yaşanmazken araçta maddi hasar meydana geldi.

Yusufeli Belediyesi