YEREL
Giriş Tarihi : 25-12-2021 12:43   Güncelleme : 25-12-2021 12:43

Yemekte Bir Araya Geldiler

Yemekte Bir Araya Geldiler

CHP Ardanuç kadın kollarıyemekte bir araya geldi. Pandemi nedeniyle uzun süredir bir araya gelemeyen CHP’li kadınlar yemek ve sohbet eşliğinde vakit geçirdiler.

Geceye Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP Ardanuç İlçe Başkanı Mesut Aksakal, CHP İl Genel Meclis Üyesi Talip Işık, CHP Ardanuç Kadın Kolları Başkanı Emine Avcı Erden, Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Ardanuç Gençlik Kolları Başkanı Eren Demirel, CHP Ardanuç Gençlik Kolları ve CHP’li Kadınlar katıldı.

Yemekte partililere seslenen Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP Ardanuç kadın kollarına teşekkür ederek “Ardanuç belediyesi olarak doğrusu 2020-2021 yılında özellikle ilçemize kazandırdığımız içme suyu şebekesinden dolayı yollarımız bir miktar bozulduysa da büyük bir miktar düzelttik. Artık Ardanuç’ta temiz bir su içiyoruz. 2021-2022 yılı özellikle yatırımların yüksek olduğu bir dönem olacak. İlçemizde yatırımlara devam edeceğiz. Yaşadığımız ekonomik krizle birlikte tencerelerimizi kaynatamaz hale geldik. Artık bu süreç tamamlanmak üzere umudumuzu hiç bir zaman kaybetmeyelim. Yakında her şey çok daha güzel olacak çünkü Atatürkçü kadrolar iktidara hazırlanıyor ve iktidarımız çok yakındadır” dedi.

CHP Ardanuç kadın kolları Başkanı Emine Avcı Erden’in de konuşma yaparak, “Kadın kolları olarak pandemi koşullarında bir nebze yürüttükleri çalışmalarında dokundukları insanlarla bir araya gelmek birazda olsa stres atmak için böyle bir yemek organize ettik. İyide oldu şöyleki güzel bir katılım oldu. Katılan bir şekilde gönlü bizle olup katılamayan Tüm CHP li kadın arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gecemize katılan bütün kadın arkadaşlarıma hoş geldiniz diyor saygılarımı sunuyorum. İstanbul sözleşmesine sahip çıkarak partimiz kadınları vermiş olduğu mücadeleyi destekledik. Şiddet gören kadın arkadaşlarımızın partimizin yaptığı uygulamada her an bize ulaşabilirler” diye konuştu

CHP Ardanuç İlçe Başkanı Mesut Aksakal“Gecemize katılan tüm kadınları selamlayarak burada olmanız bizleri çok sevindirdi. İlçe örgütü olarak kadınlarımızın her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.