YEREL
Giriş Tarihi : 05-09-2022 11:24

Yeni Kütüphaneye Ziyaret

Yeni Kütüphaneye Ziyaret

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Ahmet Fevzi İlkokulu Yeni Kütüphanesini Ziyaret Etti

Şavşatlı öğretmen Dinar Keskin Yılmaz, Ahmet Fevzi İlkokulu öğrencileri için kütüphane kurdu.Ahmet Fevzi İlkokulu Müdürü Asuman Karagöz’ün girişimleri ile kendisi de Şavşatlı olan öğretmen Dinar Keskin Yılmaz, öğrenciler için kütüphane kurdu.

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar; Besim Dede, Efraim Keskin ve Şahimerdan Kaya ile birlikte Ahmet Fevzi İlkokulu’nu ziyaret etti ve yeni kitaplar teslim ettiler.

Burada konuşma yapan Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, “Böylesine güzel bir kütüphanenin ilçemizdeki bir okulda açılmış olması bizleri mutlu etti. Bildiğiniz gibi Şavşat, Türkiye genelinde okur yazar oranı çok yüksek olan bir ilçemiz. Okulumuzda kütüphanenin kurulmasına vesile olmak bizleri çok mutlu etti. Okulumuza kütüphanenin kazandırılmasında emeği olan başta müdüre hanıma ve herkese çok teşekkür ediyorum. Şavşat Belediyesi olarak Şavşat için ne gerekiyorsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Sizlere ve Dinar kızımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Kireçli Köyü Muhtarı aynı zamanda Dinar Keskin Yılmaz’ın dayısı Şahimerdan Kaya da yaptığı konuşmada “Sizlerin ve ev sahibi olarak Sayın Başkanımın burada olmasından dolayı çok mutluyum ve gururluyum. Burada olan herkese çok teşekkür ediyorum. Dinar kızımızla gurur duyuyorum. Babası Fahrettin Keskin’e ve ablam Feryal Keskin’e böyle bir evlat yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Şavşat Belediyesi

AdminAdmin