SİYASET
Giriş Tarihi : 25-11-2022 12:00

Yeniden Refahtan Eğitimcilere Ziyaret

Yeniden Refahtan Eğitimcilere Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Merkez ve ilçe teşkilatları 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulları ziyaret ederek eğitimcilere çiçek verip öğretmenler gününü kutladı.

Yeniden Refah Partisi teşkilatları öğretmenler gününde okulları ziyaret etti. Parti yönetimi tarafından yapılan açıklamada il merkezi ve ilçelerdeki teşkilatların okulları ziyaret ettiği belirtilerek, “Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Süleyman Tosun ve yönetimi, Borçka İlçe Başkanı Malik Erdoğan Yönetimi ve Hanım Kolları Başkanlığı, Hopa İlçe Başkanı Resul Durmuş Yönetimi ve Hanım Kolları  Başkanlığı,  Murgul İlçe Başkanı  Nurdoğan  Cineviz Yönetimi  ve Hanım Kolları  Başkanlığı  İle Arhavi İlçe Başkanı Muhammet Uzuner ve Hanım Kolları Başkanlığı  ilçelerdeki okulları  ziyaret ederek öğretmenlere  çiçeklerini takdim ederek özel günlerinde yanlarında oldular” ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan partinin İl Başkanı Talip Sücü, öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Sücü mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum diyen Hz. Ali aslında öğretmenliğin ne kadar kutsal ve ne kadar güzel bir meslek olduğunu çok iyi izah etmiş önce ahlak ve maneviyat anlayışıyla üreten ülkesine milletine daha çok katkısı ve topluma faydalı olması için öğrencilerine yol gösteren kişisel becerilerine göre yön beren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.”

Hatice Diler

Gündem ArtvinGündem Artvin