YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 11:16   Güncelleme : 07-09-2021 11:16

YERİNDE İNCELEME

YERİNDE İNCELEME

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Merkez ve Ardanuç’ta bulunan okulların açılış hazırlıklarını yerinde inceledi.

Ziyaret programına Artvin Merkez Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başlayan Acar, okulda yapılan Öğretmen Adaylık Kaldırma Sınavına katılan aday öğretmenlere başarılar diledi. Ardından okulda yapılan açılış hazırlıkları hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı.

Devamında Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesini ziyaret eden Acar, okulda yapılan Bursluluk Sınavı ve açılış hazırlıklarını yerinde inceleyerek okul idarecilerinden bilgi aldı.

Acar ziyaretlerine Artvin İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesinde yapılan açılış hazırlıklarını yerinde inceleyerek devam etti.

Ardından Ardanuç ilçemizi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İskender Paşa Çok Programlı Anadolu Lisesinde yapılan yalıtım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Acar, okullarımızı eksiksiz olarak eğitim öğretime hazırlamak için özverili çalışmalarında bulunan okul idarecileri, öğretmen ve personellerimize teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Güray ve Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Saraç eşlik etti.