YEREL
Giriş Tarihi : 09-04-2021 12:30   Güncelleme : 09-04-2021 12:40

Yılmaz: çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz

Artvin Çoruh Spor Kulübü İl Dışı Destek Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Yılmaz: çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz

Artvin Çoruh spor kulübü başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamada; “Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan futbol takımımıza destek amaçlı İstanbul , Ankara ve Bodrum’da yaşayan iş insanlarımızı Başkan Yardımcımız Sn. İbrahim Koyuncu beyefendi ile birlikte ziyaretlerde bulunduk. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan covit 19 salgınına rağmen bizleri kabul eden benim memleketim benim takımım diyerek bizleri destekleyen herkese Artvin Çoruh Spor Yönetim Kurulu üyeleri olarak teşekkür ederiz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak 17 Nisan 2021 tarihinde deplasman da oynayacağımız Serhat Ardahanspor müsabakası ile lige start vereceğiz. Bu sezon bölgesel Amatör Ligi çok zor şartlar altında oynanacağı kaçınılmazdır . Şu an itibariyle takımımız Teknik Direktör Ogün Kutlu önderliğinde İskebe Şehir Stadında çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Takımımız da eksik olan bölgeler için transfer çalışmalarımız ve hazırlık müsabakalarımız devam etmektedir. Bu hafta içerisinde 2 hazırlık müsabakası daha yapmayı planlamaktayız.

Teknik ekip ve sporcular çalışmalarına devam ederken yönetim kurulu olarak bizlerde ekonomik boyutları ve takımızın çok güçlü bir şekilde lige hazırlanması için şartları oluşturmak için mücadele etmekteyiz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak bu seyahatimizde ziyarette bulunduğumuz Bodrum İçkale - Vodafone Firması Kurucuları SN. zeki güner ve SN. Uğur İlhami özden beyefendilere takımımıza destekleri, bizlere ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.
Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı olarak Bodrum ilçesindeki iş insanlarının, esnafın ve bu bölgede yaşayanların Zeki bey ve İlhami beylere gösterdikleri saygı ve sevgi karşısında bir Artvinli olarak çok gurur duydum. Kendilerini tebrik ediyorum. Zeki bey ve İlhami beylere iş hayatlarında başarılar diliyorum. Hayırlı bol kazançları olmasını temenni ediyorum. Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak Bodrum Spor Kulübü’nün de Futbol Şube Sorumlusu olan Sn. Uğur İlhami Özden Başkanımız ve Futbol ile hiç işi olmayan fakat Artvin olunca akan sular durur diyen Artvin sevdalısı Değerli büyüğümüz Sn. Zeki Güner beyefendileri sezon sonunda Şampiyon turu atmak için Artvin’imize bekliyoruz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak hedefimiz olan Profesyonel Lige çıkmak için Teknik ekip, yönetim ve Camia olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.