YEREL
Giriş Tarihi : 09-04-2021 12:34   Güncelleme : 09-04-2021 12:39

YUSUFELİ BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Yusufeli Belediyesi Nisan ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkan Vekili Hikmet Keleş Başkanlığında 6 Nisan Salı günü Belediye Toplantı Salonunda yapıldı.

YUSUFELİ BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Nisan ayı olağan Meclis Gündemi’nin tetkikinin ardından 2021 yılı Mart ayı meclis karar özetlerinin Meclis Başkan Vekili Hikmet Keleş tarafından okundu. Nisan ayı gündem maddelerine göre; Belediye Meclisi 1. Başkanvekilliğine Hikmet Keleş, 2. Başkanvekilliğine İsmail Hakkı Tekin, Belediye Meclisi Kâtip Üyeliğine; Burhan Sağlam ve İsmail Hakkı Tekin, Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine; Hikmet Keleş, Burhan Sağlam ve Ahmet Tamyürek, Belediye Meclisi İmar Komisyona üyeliğine; Sinan Kaçmaz, Burhan Sağlam Erol Ünal, Belediye Meclisi Daimi Encümenliğine; Derya Yiğit ve Ahmet Demirci seçildi.

Gündemin diğer maddeleri; Belediye Meclisi’nin tatil günlerinin 01.08.2021-31.08 2021 tarihleri arasında olmasına ve Belediye Meclisi’nin her ayın ilk Salı günü saat 16.00’da toplanmasına karar verildi. 2020 yılı Denetim Komisyonu raporu ve 2020 yılı Faaliyet Raporu Meclis Başkanvekili Hikmet Keleş tarafından okundu ve Belediye Meclisi tarafından ibra edildi. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden iki aracın (Minibüs) bedelsiz olarak talep edilmesi ve Yusufeli Belediyesi yayınlarından çıkan “Yusufeli Ağzı” adlı kitabın satış ücretinin 50,00 TL olmasına, Belediye Meclisince oy birliği ile karar verildi.

Yusufeli Belediyesi, Meclis Kararları onaylandıktan sonra Yusufeli Belediyesi resmi web sitesi olan www.yusufeli.bel.tr adresindeki kurumsal menüsü altında